דרעי, ליצמן וגפני נפגשו: "לא נשתף פעולה עם שום יוזמה להקדמת הבחירות"

ראשי הסיעות החרדיות במסר לנתניהו וגנץ: "עצם המחשבה ללכת למערכת בחירות בעת הזאת הינה טירוף מוחלט". עוד קראו לראשי הממשלה "לגלות אחריות לאומית, להתכנס יחדיו על מנת להגיע לפתרון מוסכם ומניעת הליכה לבחירות מיותרות". כחול לבן: "דרעי, ליצמן וגפני צודקים- חייבים להעביר תקציב לשנה כפי שכל כלכלני ישראל ממליצים"

 • מרן רבי ברוך ויסבקר שליט"א פונה אליכם בפניה אישית ומרגשת

  תוכן מקודם

 • "עזרו לנו לצאת מפה" שמונה יתומים זועקים לעזרה

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • שכני משפחת רוטנר בוידוי כואב: "תמיד ידענו שהמצב מורכב"

  תוכן מקודם

שר הפנים אריה דרעי, שר הבינוי והשיכון יעקב ליצמן, ויו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני, קיימו היום (חמישי) דיון מעמיק נוכח הנסיבות הפוליטיות והעיכוב בגיבוש תקציב המדינה – כך נמסר בהודעה משותפת לש"ס ויהדות התורה. בתום הפגישה נמסר כי ראשי הסיעות החרדיות הביעו התנגדות ברורה ונחרצת לקידום הליכה לבחירות.

"אזרחי ישראל מתמודדים בימים אלה עם בעיות קשות, בריאותיות וכלכליות, ועצם המחשבה ללכת למערכת בחירות בעת הזאת הינה טירוף מוחלט", אומרים במפלגות החרדיות. "זה הזמן לפנות כל דבר אחר, להביא לאישור דחוף של תקציב המדינה, בכדי שנוכל להתמקד באתגרי המשק ומערכת הבריאות, נוכח משבר הקורונה שפוקד את אזרחי ישראל ואת כל העולם".

עוד הוסיפו דרעי, גפני וליצמן כי "לא נשתף פעולה עם כל יוזמה להקדמת הבחירות ואנו נעשה הכל למנוע בחירות". ראשי סיעות ש"ס ויהדות התורה קוראים לרה"מ בנימין נתניהו ולעמיתו רה"מ החלופי ושר הביטחון בני גנץ, "לגלות אחריות לאומית, להתכנס יחדיו על מנת להגיע לפתרון מוסכם ומניעת הליכה לבחירות מיותרות. על אף שלמפלגות החרדיות אין מה לחשוש מבחירות, טובת אזרחי ישראל לנגד עינינו".

מכחול לבן נמסר בתגובה לדברי ראשי הסיעות החרדיות: "אזרחי ישראל לא יסלחו למי שיגרור את המדינה לבחירות בתקופת חירום רפואית וכלכלית". עוד טענו במפלגתו של גנץ כי "דרעי, ליצמן וגפני צודקים- חייבים להעביר תקציב לשנה כפי שכל כלכלני ישראל ממליצים ולחזק את האזרחים, הכלכלה והחברה הישראלית".

סיעת דרך ארץ מסרה כי "‏קוראים לראשי המפלגות החרדיות להצביע בעד הצעת החוק לדחיית אישור התקציב. גם חברינו מהמפלגות החרדיות מבינים: מי שמוביל לבחירות בעת הזו פוגע באזרחי ישראל. אנחנו מצפים מכל חברי הבית לתמוך בהצעת החוק לדחיית אישור התקציב ולמנוע את פיזור הכנסת בסוף החודש".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell