טרגדיה: ר' שמעון תפילנסקי נספה בשריפה שפרצה בדירתו

שמעון יעקב גדליה תפילנסקי ז''ל היה דמות מוכרת מאוד בשכונת מאה שערים בירושלים, היה דואג לנקיון בתי הכנסת ותמיד עזר לאחרים, בשריפה שפרצה הבוקר בדירתו השיב הוא את נשמתו ליוצרה למגינת לב. הלווייתו תצא בשעה 15:00 מבית הלוויות 'שמגר' להר הזיתים

טרגדיה נוראה: בשריפה שפרצה הבוקר (שני) בבניין מגורים בשכונת מאה שערים בירושלים הלך לעולמו שמעון יעקב גדליה תפילנסקי ז"ל אשר היה דמות מוכרת מאוד בשכונת הירושלמית והוא בשנת הארבעים ושמונה לחייו.

הטרגדיה התרחשה הבוקר קצת לאחר השעה 6:00 כאשר שריפה פרצה בבניין מגורים ברחוב עבודת ישראל שבשכונת מאה שערים בירושלים, כוחות ההצלה וכיבוי האש הוזעקו במהירות למקום שם חיפשו אחר לכודים ופעלו לכיבוי השריפה.

חובשים ופראמדיקים של מד"א דיווחו הבוקר כי "גבר בשנות השלושים לחייו חולץ ללא סימני חיים, וקובעים את מותו", כעת שעות לאחר המקרה מתברר כי ההרוג הוא שמעון יעקב גדליה תפילנסקי ז"ל מהדמויות המוכרות של מאה שערים.

לפני שנים רבות היה שמעון ז"ל מסתובב רבות בשכונה כשהוא זוכה לחביבות אצל כל מכריו וידידיו הרבים, בשנים האחרונות מיעט שמעון לצאת מביתו, אך עדיין היה יוצא לפעמים לשכונת מגוריו ולסדר את בתי הכנסת שבאזור.

מכריו מספרים ל'חדשות JDN', "שמעון היה נפש תמימה, תמיד חיפש איך לעזור לשני, תמיד היה דואג לאחרים, כל מי שהכיר אותו היטב ידע שיש כאן אדם מיוחד, אדם שלא רואים כל יום".

בשריפה שפרצה הבוקר בביתו שבשכונת מאה שערים בירושלים השיב שמעון יעקב גדליה תפילנסקי ז"ל את נשמתו ליוצרה למגינת לב. "מדובר בהלם של ממש לכל תושבי השכונה" אומר אחד ממכריו.

מועד הלוייתו של שמעון יעקב גדליה תפילינסקי ז"ל שנפטר הבוקר באופן טראגי תצא בשעה 15:00 מבית הלוויות 'שמגר' להר הזיתים, בפעילות מפקד זק"א י-ם בנצי אוירינג הושג וויתור ירידה למכון, וסודר כל הליך הקבורה.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *