מנהל המרכז הרפואי פרופ׳ יצחק קרייס וד"ר משה לווינקוף מנהל החטיבה האורטופדית במרכז מקבלים את פניו של גנץ בהגעתו לבית החולים

גנץ יכנס לפנות בוקר לניתוח בגב – השר ביטון ימלא את מקומו

שר הביטחון הגיע הערב למרכז הרפואי שיבא והתחיל בסדרת בדיקות בליווי הצוות הרפואי של המחלקה האורתופדית בבית החולים שיבא תל השומר - לקראת ניתוח בבוקר. בשעות הניתוח צפוי השר מיכאל ביטון למלא את מקומו של גנץ במשרד הביטחון בכפוף לאישור הממשלה


גנץ בביקור היום בבסיס חיל הים בחיפה. צילום: טל עוז / משרד הביטחון

שר הביטחון וראש הממשלה החליפי בני גנץ הגיע הערב (שלישי) למרכז הרפואי שיבא והתחיל בסדרת בדיקות בליווי הצוות הרפואי של המחלקה האורתופדית בבית החולים שיבא תל השומר – כך נמסר מלשכתו. בסיומן, לפנות בוקר, צפוי השר להיכנס לניתוח בגבו במטרה להתגבר על פגיעה שנגררת עוד משירותו הצבאי והחמירה בחודשים האחרונים.

על פי הודעת לשכת שר הביטחון, מדובר בהליך כירורגי שצפוי לארוך מספר שעות. "עדכונים יועברו בהמשך ובהתאם לצורך", נמסר. בשעות הניתוח צפוי השר מיכאל ביטון למלא את מקומו של גנץ במשרד הביטחון בכפוף לאישור הממשלה.

במשרד הביטחון נערכים למתן עדכונים שוטפים לשר ולצוותו כבשגרה. בלשכתו ציינו כי גנץ סייר היום במפקדת הקורונה בפיקוד העורף וביקר בבסיס חיל הים בחיפה. בשעות האחרונות ערך פגישות ביטחוניות בקריה בתל אביב.

צילומים: אריאל חרמוני / משרד הביטחון

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *