כ''ק האדמו''ר מגור משתתף אתמול בהלוויית כ"ק האדמו"ר מסאדיגורה זצוק"ל. צילום: שוקי לרר

התרגשות בחסידות: האדמו"ר מגור ייצא הערב להשתתף בשמחת ה'בר מצווה' לנכדו

הערב תתקיים שמחת הבר מצווה לנכד כ''ק האדמו''ר מגור שליט''א, הרבי שלא יצא לאירועים שהתקיימו מחוץ לבית המדרש ישתתף בשמחה שתתקיים ב'מעלה החמישה', המקום יאובטח בכדי למנוע כניסת אנשים נוספים למקום • כל הפרטים בפרסום ראשון

לאחר חצי שנה שכ"ק האדמו"ר מגור שליט"א לא יצא לאירועים שהתקיימו מחוץ לאזור בית המדרש הגדול של החסידות בירושלים עתיד האדמו"ר להשתתף הערב בשמחת הבר מצווה לנכדו שתתקיים באולם אירועים ב'מעלה החמישה'.

ל'חדשות JDN' נודע כי התרגשות רבה שוררת בחסידות גור לקראת הבר מצווה לנכד כ"ק האדמו"ר שליט"א שתתקיים הערב, מדובר בשמחת הבר מצווה לחתן מרדכי נ"י בן הרה"צ רבי חיים יהושע שארר שליט"א חתן כ"ק האדמו"ר מגור שליט"א.

השמחה שתתקיים באולם 'סקויה' במעלה החמישה תתקיים בהשתתפות מספר מוגבל של חסידים ובני משפחה שהוזמנו מראש, המקום כולו אף יאובטח בכדי למנוע כניסה של אנשים נוספים שחפצים להשתתף בשמחה הגדולה של כ"ק האדמו"ר שליט"א.

בשל נגיף הקורונה יחרגו בחסידות ממנהגם ועל בימת הכבוד ישבו רק כ"ק האדמו"ר מגור שליט"א, חתנו, וחתן הבר מצווה, כאשר שאר בני המשפחה הקרובים יישבו ברחבת האולם זאת בכדי למנוע צפיפות יתירה, השמחה הגדולה תחל הערב בשעה 20:00 בתפילת מעריב בהשתתפות כ"ק האדמו"ר מגור שליט"א.

בשמחת ה'בר מצווה' יעניק כ"ק האדמו"ר מגור שליט"א כרך של מסכת ברכות לנכדו חתן הבר מצווה זאת כפי מנהגו להעניק את הש"ס לחתנים, הש"ס יגיע לאחר מכן לחתן ובאירוע הרבי יעניק לו את הכרך הראשון של הש"ס.

יצוין כי מדובר בהתרגשות גדולה שכן כבר חצי שנה שכ"ק האדמו"ר מגור שליט"א לא יוצא לאירועים חיצוניים, גם שמחת הברית והבר מצווה לנכדיו שהתקיימו בתקופה הזו נערכו בבית המדרש הגדול של החסידות בירושלים בהשתתפות אנשים מועטים.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *