צילום: יוסי זמיר / פלאש 90

התובעת בתיקי נתניהו זומנה לחקירה בעיריית ראש העין בחשד לעבירות בנייה

המשנה לפרקליט המדינה לאכיפה כלכלית ותיחקר במחלקה המשפטית בעיריית ראש העין בחשד שביצעה פיצול ללא היתר בווילה שרכשה בעיר. החשד הוא כי ביקשה היתר לבנייה רק לאחר שפקח איתר את החריגה בשטח. בפרקליטות מכחישים שטרם קיבלו זימון כזה

המשנה לפרקליט המדינה לאכיפה כלכלית והתובעת במשפט נתניהו, עורכת הדין ליאת בן ארי, זומנה היום (רביעי) יחד עם בעלה לשימוע בפני התביעה העירונית של עיריית ראש העין, בעקבות חקירת חשד לפיצול בית בבעלותה. השימוע עצמו ייערך רק לאחר פגרת הקיץ של העירייה. בפרקליטות מכחישים וטוענים שהשניים טרם קיבלו זימון.

החשד הוא כי בני הזוג בן ארי ביצעו פיצול ללא היתר בווילה שרכשו בעיר, וביקשו היתר לכך רק לאחר שפקח איתר את החריגה בשטח. החקירה תיערך במחלקה המשפטית של העירייה. בעירייה אישרו כי בן ארי, התובעת בתיקי ראש הממשלה נתניהו, זומנה לחקירה והוסיפו כי מדובר בהליך שגרתי במקרים של חשד לעבירות בנייה.

השימוע יתקיים ביחידת הפיקוח העירוני לבניה. בן ארי יכולה לבחור שלא להגיע אבל אז הדבר עומד על חובתה ושם תינתן לבני הזוג להשמיע את טענותיהם. מעיריית ראש העין נמסר: "תיק החקירה תלוי ועוד ולא ניתן להתייחס לתוכנו. כשתסתיים החקירה התיק יועבר לתביעה ככל תיק אחר והתביעה תקבל החלטה כפי שתמצא לנכון".

מטעם בן ארי נמסר: "מדובר בנכס שנרכש ע"י קבוצת רכישה שבה השקיע בעלה של עו"ד בן ארי. לא מדובר בדירת המגורים המשותפת של בני הזוג והמשפחה. נושא פיצול הנכס, שבנייתו הושלמה לפני כחצי שנה, אמור להיות מוסדר באמצעות הוראת השעה החוקית הרלבנטית (תיקון 117 לחוק התכנון הבנייה). למען הסר ספק, לגברת בן ארי אין שום מעורבות בהשקעות ובעסקים של בעלה, שהוא אזרח פרטי מן השורה".

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *