נִצְּחוּ אֶרְאֶלִּים אֶת הַמְּצוּקִים: כ"ק האדמו"ר משומרי אמונים זצ"ל נפטר מנגיף הקורונה

ברוך דיין האמת: בדקות האחרונות מגיעה הידיעה המרה והקשה על פטירתו של כ''ק האדמו''ר משומרי אמונים זצ''ל מבני ברק והוא בשנת השבעים ושתיים לחייו. לפני מספר שבועות חלה האדמו''ר בנגיף הקורונה ובערב תשעה באב האחרון הוחמר מצבו עד שהבוקר השיב הוא את נשמתו הטהורה ליוצרה

אבל בעולם החסידות: בדקות האחרונות מגיעה הידיעה המרה והקשה על פטירתו של כ"ק האדמו"ר משומרי אמונים זצ"ל מבני ברק זאת לאחר שחלה בנגיף הקורונה לפני מספר שבועות ומאז אושפז בבית החולים 'לניאדו' שבנתניה והוא בשנת השבעים ושתיים לחייו.

כ"ק האדמו"ר משומרי אמונים זצ"ל מבני ברק נולד בי"ז חשון שנת תש"ח בעיר הקודש ירושלים, סביו הגדול הרה"ק רבי גדליה משה מזוועיהל זצוק"ל שימש כסנדק בבריתו, במהלך הברית הוא נקרא בשם 'אהרן' על שם סביו כ"ק האדמו"ר בעל ה'שומר אמונים' זצוק"ל.

האדמו"ר משומרי אמונים זצ"ל היה אדם שבערה בו יראת שמים ומידות נאצלות, כבר מימי נערותו ניכר היה במידותיו המיוחדות וביראת השמים שבערה בו בכל עוז, גם כשהיה נער צעיר לימים היה ספון באוהלה של תורה כשהוא לומד שעות רבות, בירושלים כולה שחו אודות הנער הצעיר נצר לבעל ה'שומר אמונים'.

עם פטירתו של אביו לפני מספר שנים מונה כ"ק האדמו"ר זצ"ל למלא את מקומו בהנהגת החסידות, האדמו"ר זצ"ל עמד בראשות החסידות בעיר בני ברק שם קהילתו הפכה לאבן שואבת לבני המקום כולם.

חסידיו הרבים נכרכו אחריו בעבותות של אהבה ויראה כשהוא מעניק להם את כל מה שהם צריכים, גם תושבי האזור שלא נמנו על החסידות מספרים כי תמיד מצאו אצל האדמו"ר זצ"ל אוזן קשבת, עצה והדרכה.

בשנת תשע"ה הקים כ"ק האדמו"ר זצ"ל מחדש את ישיבת 'שומרי אמונים' בעיר בני ברק כשהוא קורא לישיבה 'תורת אברהם' על שם אביו כ"ק האדמו"ר זצ"ל, תלמידי החסידות היו נכנסים למעונו של הרבי בכל פעם שהיו נזקקים לעצה, הדרכה וברכה והוא היה מפנה להם מסדר יומו העמוס.

אנשים רבים היו פוקדים את בית מדרשו שבבני ברק בכדי לחזות בעבודת התפילה שלו שהייתה הודעה כשהוא מיוחד, תפילותיו היו נאמרות במשך שעה ארוכה, במתינות ובהשתפכות הנפש כפי שנהגו אבותיו למעלה בקודש, במיוחד בימי החגים אז רבים היו פוקדים את שולחנותיו הטהורים.

לפני מספר שבועות חלה האדמו"ר משומרי אמונים זצ"ל בנגיף הקורונה ובשל כך הוא אושפז בבית החולים 'לניאדו' שבנתניה שם בערב תשעה באב האחרון הוחמר מצבו עד מאוד.

חסידיו בכל מקום ומקום קרעו שערי שמים לרפואתו השלימה של כ"ק האדמו"ר זצ"ל אך מצבו הידרדר אט אט עד שהבוקר השיב הוא את נשמתו הטהורה ליוצרה מותיר את חסידיו הרבים הממומים וכאובים.

תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *