שר הבריאות סייר באשדוד: "העיר הוכיחה את עצמה בירידה בתחלואה"

אדלשטיין וצמרת משרדו נפגשו עם ראש העיר וקבע מזוזה במחלקת הקורונה בביה"ח הציבורי אסותא אשדוד. במהלך הביקור אמר כי "העיר אשדוד מתמודדת היטב עם מגפת הקורונה. ההתמודדות היתה לא פשוטה ועם זאת שיתוף הפעולה הוכיח את עצמו בירידה בתחלואה של העיר"

 • מרן רבי ברוך ויסבקר שליט"א פונה אליכם בפניה אישית ומרגשת

  תוכן מקודם

 • שכני משפחת רוטנר בוידוי כואב: "תמיד ידענו שהמצב מורכב"

  תוכן מקודם

 • מחפשים דירה בלב רמת בית שמש ד'? אתם חייבים לשמוע על ההטבה הזו

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

שר הבריאות, יואל (יולי) אדלשטיין וצמרת משרד הבריאות הגיעו היום (חמישי) לסיור באשדוד שם נפגשו עם ראש העיר יחיאל לסרי. ראש העיר סקר בפני שר הבריאות וצמרת המשרד את מטה ניהול העירוני והפעולות באמצעות ראשי המכלולים ובשיתוף כלל גורמי המקצוע שבוצעו מאז פרוץ הנגיף במטרה לשמור על בריאות תושבי אשדוד ולשמור על שגרת חיים העירונית.

בתוך כך, הציג ראש העיר את מערך החקירות האפידמיולוגיות שהקימה עיריית אשדוד בתחילת המגפה, המונה 18 מתחקרים ובעזרתו נערכו חקירות ל-1836 תושבי אשדוד ובזכות כך הצליחו לקטוע 568 שרשרות הדבקה . המערך מסייע גם בבניית תמונת מצב מעודכנת מדי יום, על פיה נקבעות דרכי הפעולה, ובכך תורם למניעת התפשטות הנגיף בעיר.

כמו כן, הציג ראש העיר את מוקד הסיוע לאוכלוסייה הוותיקה בעיר, המונה למעלה מ-41 אלף תושבים בני 65 ומעלה. במוקד קיימים נתונים אודות התושבים הוותיקים בעיר, הודות למיפוי נרחב שבוצע החל מפרוץ המגפה. המוקד מסייע לתושבים וותיקים ללא עורף משפחתי בתמיכה רציפה וסיוע בצרכיהם החיוניים, כדוגמת רכישת מזון ותרופות, התעניינות בשלומם והפגת בדידותם.

נוסף על כך, הציג ראש העיר בפגישה את מרכז השליטה (משל"ט) המתקדם של עיריית אשדוד, המצויד באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים בישראל, במטרה להעניק סיוע מיטבי לתושבי העיר החולים בנגיף הקורונה, ובמטרה למנוע את התפשטות הנגיף בעיר.

בהמשך סייר שר הבריאות בביה"ח הציבורי אסותא אשדוד. במהלך הביקור, חנך השר את "קיר החתימות" שכותרתו – "ערבות הדדית, עוטים מסכה ושומרים על הבריאות. חתמתי. מה איתך?" ואף קבע מזוזה חדשה במחלקת הקורונה של בית החולים.

שר הבריאות אדלשטיין אמר כי "העיר אשדוד מתמודדת היטב עם מגפת הקורונה, תוך שיתוף פעולה הדוק בינינו לבין ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי. ההתמודדות היתה לא פשוטה ועם זאת שיתוף הפעולה הוכיח את עצמו בירידה בתחלואה של העיר. אני מודה לראש העיר על עבודתו המסורה למען בריאותם של תושבי העיר. נתייצב לצדו בעל התמודדות עם המגפה".

ראש העיר לסרי הוסיף: "הייתה לי פגישת עבודה מצויינת עם שר הבריאות יולי אדלשטיין, הצגתי בפניו בהרחבה את המודל הייחודי שנבנה כאן באשדוד להתמודדות עם הנגיף . הפעולות שמשרדו נוקט, יחד עם התמיכה והסיוע הרב מסייעים רבות להמשך המאבק בנגיף".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell