צילום: Nati Shohat /Flash90

ר"ע הודיע: בעקבות עומס בחוף הנפרד – החופים ייסגרו לתושבים מחוץ לעיר

בעיריית בת ים טענו כי "נחשפנו בימים האחרונים לעובדה שבחופי הים - ובפרט החוף הנפרד המשרת את הציבור החרדי - נמצאים מדי יום אלפי תושבים המגיעים באוטובוסים מערים כמו בני ברק, מודיעין עילית, אלעד וריכוזים חרדיים אחרים שחלקם מוגדרים אדומים". אפליה: לחוף הנפרד יוכלו להיכנס 1000 רוחצים בלבד. בעירייה פרסמו תמונות של נשים חרדיות בחוף
 • מזעזע: מה מבקש ילד שסובל בלי הפסקה

  תוכן מקודם

 • מעמד התרת קללות בעמוקה וכפי שקביל מאביו מרן הגר"י אדלשטיין זצ"ל, יזכו בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

ראש העיר בת ים צביקה ברוט הודיע היום כי יסגור את חופי העיר לתושבים מחוץ לעיר בטענה שמגיעים רוצחים רבים מחוץ לעיר, כשהוא לא מסתיר את כי הוא מכוון בעיקר לחוף הנפרד בעיר. בהודעה שפרסם בחשבון הפייסבוק שלו הפקיד להתנסח בזהירות ופרסם תמונות מטושטשות מהחוף, אך ההודעה ששיגרה הדוברת שלו לתקשורת הייתה בוטה ומפורשת, ובנוסף כללה תמונות לא מטושטשות של נשים חרדיות השבוע בחוף.

"התמונות האלה צולמו השבוע בחוף הנפרד בבת-ים", כתב בפייסבוק עם צירוף התמונות המטושטשות, "רוב הרוחצים – אינם בת-ימים. הם הגיעו מאוטובוסים מערים אחרות, חלקן אדומות מבחינת קורונה. הודעתי כעת כי מעתה, ולמשך שלושה שבועות, חופי הים שלנו יהיו פתוחים אך רק לתושבי העיר באופן חופשי, ואורחים מערים אחרות יתבקשו שלא להגיע אליהם".

"עבדנו קשה כדי שבת-ים תהיה עיר ירוקה, ואני לא מוכן לוותר על זה. השוטרים והפקחים שלנו יעצרו אוטובוסים שמגיעים מערים אחרות ולא יאפשרו להם להיכנס למתחמי החוף. בנוסף לחוף הנפרד יוכלו להיכנס 1000 רוחצים בלבד בכל רגע נתון, כדי למנוע צפיפות. יש לנו את רצועת החוף היפה בארץ, ואנחנו מאד שמחים לארח אנשים מערים אחרות אצלנו. אבל בתקופה הזו חיי אדם חשובים יותר מהכל, ונשמח להמשיך ולארח אתכם בעוד כמה שבועות".

בהודעת הדוברות נאמר כי "בעקבות צפיפות גדולה שמורגשת בשבועות האחרונים בחופי העיר, ובפרט החוף הנפרד שאינו מאפשר שמירה על כלל והריחוק החברתי – הורה ראש עיריית בת ים צביקה ברוט לאסור כניסה של מאורגנת של תושבים מערים אחרות לחופי העיר".

"העיר בת ים נמצאת כבר תקופה ארוכה ברשימת הערים הירוקות, אודות למודל הייחודי שיזם ראש העיר. בעיריה נחשפו בימים האחרונים לעובדה שבחופי הים – ובפרט החוף הנפרד המשרת את הציבור החרדי – נמצאים מדי יום אלפי תושבים המגיעים באוטובוסים מערים כמו בני ברק, מודיעין עילית, אלעד וריכוזים חרדיים אחרים שחלקם מוגדרים אדומים".

"גם בחופים הרגילים ישנם אלפי המגיעים מחוץ לבת-ים, ובאחרונה התגלו בחופים חולי קורונה רבים שהדביקו אחרים. בהתאם להנחיית ראש העיר, יוצבו בכניסה לחוף שוטרים ופקחים אשר לא יאפשרו לאוטובוסים מאורגנים להיכנס למתחמי החוף. בנוסף, תווסת הכניסה לחוף הנפרד ותותר כניסה של 1000 מתרחצים בלבד בכל רגע נתון – בניגוד לאלפים רבים שנמצאים שם עד היום".

בהודעה צוטט ברוט אומר כע "אנו עובדים מסביב לשעון כדי לשמור על בת ים כעיר ירוקה, תוך שיתוף פעולה עם כל הגורמים הרלוונטים ועם תושבי העיר. בכוונתי לעשות הכל בכדי לשמור על בריאות הציבור ואני רואה בחומרה כל התקהלות ואי הנחיה לכללי משרד הבריאות שמצילים חיים".

"בחוף הים אי אפשר לשמור על ריחוק ואנחנו לא דורשים מה עבורו לחבוש מסיכה, אבל מצד שני גם לא נאפשר לסכן את התושבים שלנו באמצעות צפיפות לא סבירה שנגרמת כתוצאה מהגעת אורחים. יש לנו את רצועת החוף היפה בארץ ואנחנו שמחים מאד לארח תושבים מערים אחרות, אך כפי שאנחנו ממעטים לארח בימים אלה אנשים זרים בבתים שלנו – כך נכון לעשות גם בחופי הים. החופים יישארו פתוחים באופן חופשי לבת-ימים, ואת האורחים נשמח לקבל בעוד כמה חודשים, לאחר שכולנו נעבור את סכנת הקורונה", דברי ברוט.

 

הנתונים חושפים אפליה מסוכנת: 0.15 ס"מ על כל חרדי בחופי ישראל – חילוני מקבל 40% יותר

כתבות קשורות

תגובה אחת

 1. נו על מה אתם נזעקים גם ראש המועצה החרדי שלנו ברכסים לא הסכים להשכיר דירות לתושבי חוץ והכוונה לתושבי ב"ב קרית ספר ירושלים וכו'…..
  ואף אחד לא הזדעק הכצעקתה……
  ואפילו הוא הזהיר שתהיה אכיפה וינתנו דוחות….
  שערוריה….

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן