צילום: אנשיל בעק

בשל הקורונה: דריכות – בן האדמו"ר מבעלזא ימריא ל'שבת סליחות' בארה"ב

על פי התכנון המסתמן, הרה"צ רבי אהרן מרדכי רוקח צפוי לשבות את השבת בליקווד ואף יערוך את התפילות בקרב החסידים, במוצאי השבת ייאמרו את הסליחות בהשתתפות המונים והוא יביא את ברכת אביו כ"ק האדמו"ר שליט"א לחסידים שמעבר לים, שבעקבות הקורונה לא יכולים להגיע לישראל

שבועות בודדים לפני ראש השנה וימי הסליחות הנהוגות בחצרות הקודש והדאגה בקרב חסידי בעלזא גוברת לאחר שככל הנראה הם לא יוכלו לזכות להסתופף בצלו של כ"ק האדמו"ר שליט"א בבית המדרש הגדול שבירושלים כמידי שנה בשנה.

ל'חדשות JDN' נודע כי בשל כך בהוראת כ"ק האדמו"ר מבעלזא שליט"א צפוי בנו הרה"צ רבי אהרן מרדכי רוקח שליט"א להמריא לארצות הברית לקראת 'שבת סליחות' שם הוא ישהה בקרב קהילת החסידות שבליקווד.

'שבת סליחות' היא השבת שלאחריה מתחילים לומר את הסליחות בקרב בני אשכנז ובעולם החסידות, כלל החסידים נוהרים בשבת זו לחסות בצל כ"ק האדמורי"ם, כך גם בחסידות בעלזא, שבת זו מידי שנה סוחפת המונים מכל העולם שבאים כבר מאז לשבות בצלו של האדמו"ר עד לאחר ימי הרחמים והסליחות.

על פי התכנון המסתמן, בנו של כ"ק האדמו"ר מבעלזא שליט"א צפוי לשבות את השבת בליקווד ואף יערוך את התפילות בקרב החסידים, במוצאי השבת ייאמרו את הסליחות בהשתתפות המונים והוא יביא את ברכת אביו כ"ק האדמו"ר שליט"א לחסידים שמעבר לים, שבעקבות הקורונה לא יכולים להגיע לישראל.

יצוין כי קהילת בעלזא בליקווד מונה מאות משפחות, ובפרט כעת לאחר שעוד משפחות רבות נוספו למקום.

5 תגובות

איפה המסכות?

התמונה צולמה לפני כמה שנים….
הרבה לפני עידן הקורונה,
כשהעולם והאנושות עדיין התנהלו באופן נורמלי!

ומה הוא יעשה כשהוא יחזור
יהיה בבידוד בראש השנה??????????

בוודאי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ברור!!! מה השאלה?

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן