הורים נאלצים להוריד את הילדים מול מחסום בכניסה לרחוב של הת''ת.

"סכנת נפשות ממש": העירייה חסמה את הדרך לת"תים והגנים בקרית יובל

העירייה חסמה הכניסה לרחוב אפשטיין המוביל לקרית החינוך החרדית בשכונת קרית יובל בירושלים, כך שרק תושבי הרחוב יוכלו להיכנס אליו. לטענת העירייה מפאת גודלו של הרחוב, לא ניתן להכיל את כמות הרכבים המגיעים למוסדות החינוך בבוקר ובצהריים. העירייה: "הוחלט על בניית מדרכה"

 • מרן רבי ברוך ויסבקר שליט"א פונה אליכם בפניה אישית ומרגשת

  תוכן מקודם

 • "עזרו לנו לצאת מפה" שמונה יתומים זועקים לעזרה

  תוכן מקודם

 • האברך שדאג לעשרות משפחות במצוקה נפטר מהמחלה

  תוכן מקודם

 • "הרגע הכי קשה בחיים" יהודה קליין משתף בפטירה הטראומתית

  תוכן מקודם

הורים לילדים הלומדים בקרית החינוך החרדית בשכונת קרית יובל בירושלים נדהמו לגלות כי העירייה חסמה הכניסה לרחוב אפשטיין המוביל למבני החינוך, כך שרק תושבי הרחוב יוכלו להיכנס אליו. לטענת העירייה מפאת גודלו של הרחוב, לא ניתן להכיל את כמות הרכבים המגיעים למוסדות החינוך בבוקר ובצהריים.

בקרית החינוך קיימים 2 תלמודי תורה, גני הילדים וישיבה. מדובר במאות תלמידים המגיעים מידי יום למתחם דרך הרחוב הצר, מה שיצר פקקי תנועה ברחוב הקטן והצר. הורים לילדים הלומדים במתחם טוענים ל'מקומי JDN' כי העירייה "דחסה" מאות תלמידים במקום וסגירת הרחוב זו החלטה נוראה ומסכנת חיים, "זה סכנת נפשות של ממש לילדים, בהיעדר מקום עצירה לקרוב לאלף ילדים, ההורים נאלצים להוריד את ילדיהם באמצע הכביש".

ילדים יורדים מההסעה באמצע הכביש.

תושב נוסף מספר: "השבוע ראינו עד כמה הדבר מסוכן כשילד כמעט נפגע מרכב חולף". הוא ממשיך לתאר כי "ההורים נאלצים לתת לילדיהם ללכת לבדם כ-200 מטר ולא יכולים לוודא שהילדים נכנסים לכיתה או לגן כמו שצריך. ישנם הורים שנאלצים לצאת עם מספר ילדים ותינוקות מהרכב רק כדי ללוות ילד אחד לכיתה או הגן".

התושבים טוענים כי העירייה מתעלמת מפניות ההורים, "בעירייה אומרים שזה עבור איזון בין צרכי התושבים לבין צרכי המוסדות, אך בפועל הילדים חשופים יום יום לסכנת נפשות של ממש". ההורים תוהים מה העירייה מצפה שהם יעשו בזמנים פחות נוחים: "מה יהיה בחורף? מה יהיה אם יתרחש חלילה אירוע רפואי שמצריך אמבולנס? אנחנו מזדהים לחלוטין עם קשיי התושבים, אך מה ניתן לעשות? אם העירייה בחרה לאכלס שם את המוסדות, שתמציא פתרון לבעיה שהיא יצרה, אך לא על חשבון בטיחות הילדים והכנסתם לסכנת נפשות של ממש מידי יום".

הורים נאלצים להוריד את הילדים מול מחסום בכניסה לרחוב של הת"ת.

תגובת העירייה: "ברחוב אפשטיין מפעילה העירייה קריית בתי ספר וגני ילדים. מפאת גודלו של הרחוב, לא ניתן להכיל את כמות הרכבים המגיעים למוסדות החינוך בבוקר ובצהריים. לשם איזון בין רצון ההורים לרצון התושבים במקום, הוחלט על מניעת כניסת רכבים לרחוב, למעט רכבי התושבים, ועל בניית מדרכה המובילה אל קריית החינוך".

הייתם עדים לאירוע שהתרחש בעירכם ואתם חושבים שכולם צריכים לדעת את זה? שתפו ב'מקומי JDN' בכתובת – [email protected]

הצומת חסומה בשל חוסר מקום עצירה להורדת הילדים.
ילד חוצה כביש בין מכוניות נוסעות.

2 תגובות

נא לשים לב מה קורה ברחוב גואטמלה ואורוואי. אין למעשה מדרכה. אנשים נאלצים ללכת באמצע הכביש. כל המדרכות תפוסות בחניית מכוניות פרטיות. למה אף אחד לא כותב על זה?! זה לא סכנת נפשות?

אם היה שם מוסד חינוך חילוני, תגובת העיריה היתה אחרת. עצוב מאוד.

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell