צילומים: מיכאל דימנשטיין/לע״מ

גנץ באשדוד: "אני מאחל לרה"מ בהצלחה – הממשלה ממשיכה לתפקד" • צפו

במהלך סיור שקיים שר הבטחון באשדוד אמר כי נעבור עיר עיר, מוקד מוקד, לא נוותר בשום מקום. נעשה בדיקות, נעשה חקירות אפדימיולוגיות, נעשה סיוע למי שצריך בידוד, נסייע למי שנשאר בבית". גנץ אף התייחס לנסיעת נתניהו לארה"ב ואמר: "הוא נמצא שם, אנחנו בקשר שוטף, השרים ישנם ואני מנהל פה את העניינים"

 • אבא אמר לי 'לילה טוב' ומאז לא ראיתי אותו יותר.

  תוכן מקודם

 • מצממר: ישמח האב ביוצאי חלציו בגן עדן

  תוכן מקודם

 • מזעזע: הספיק להתפלל במניין ונפטר במוצאי החג

  תוכן מקודם

 • "אבא, תחזור!" מראות קשים בבית האבלים של משפחת יעקובזון.

  תוכן מקודם


צילום: טל עוז/ משרד הביטחון
שר הביטחון וראש הממשלה החליפי בני גנץ, סייר הבוקר (רביעי) באשדוד ביחד עם שר התיירות אסף זמיר וראש העיר יחיאל לסרי, ובחן את היערכות הכוחות של צה"ל ופיקוד העורף לקראת הסגר.

גנץ אמר בסיום הסיור: "נעבור עיר עיר, מוקד מוקד, לא נוותר בשום מקום. נעשה בדיקות, נעשה חקירות אפדימיולוגיות, נעשה סיוע למי שצריך בידוד, נסייע למי שנשאר בבית. אני יודע שזאת תקופה לא קלה ועשינו צעד כואב, אבל אני אומר לכם, החלטות קשות לוקחות בחשבון את כלל הצרכים שלנו. קודם כל את הצרכים הבריאותיים, ולאחר מכן התחשבות ככל שניתן בהיבטים הכלכליים וכמובן בהיבטים החברתיים. אנחנו חייבים לעבור את התקופה הזאת ביחד."

בתגובה לשאלה על נסיעת ראש הממשלה לחתימת הסכמי השלום בוושינגטון אמר: "אני מציע שקודם כל נברך על ההסכם החשוב שמביא לנורמליזציה עם מדינות באזור ואני מאחל לראש הממשלה בהצלחה. ממשלת ישראל ממשיכה לתפקד. הוא נמצא שם, אנחנו בקשר שוטף, השרים ישנם ואני מנהל פה את העניינים. כל השרים עובדים ואזרחי ישראל נמצאים בידיים אמינות".

2 תגובות

הבחור מנותק….אין מילים …. מעבר לאכזבה שבבחירתו- אחד הטאמבלים שהיו איי פעם – אורן חזן של השמאל

מה יש לך ? קצת דיבור הולם לפני ר"ה! עם כל האהדה לביבי גנץ לא איש רע תפנים!!! ויפנימו כל מי שלא חושב כך…

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell