טרגדיה במודיעין עילית: הר"ר יעקב קורסיה ז"ל נפטר מנגיף הקורונה

אבל במודיעין עילית: הרב יעקב קורסיה ז''ל נפטר שחלה בנגיף הקורונה והוא בשנת השבעים לחייו. במשך שנים רבות היה מגיע לשיעור 'דף היומי' של הגאון רבי אברהם חמד שליט''א. לפני מספר שבועות חלה בנגיף הקורונה ובשעה האחרונה מצבו הידרדר והוא השיב הוא את נשמתו ליוצרה
 • צפו: הבקשה המצמררת של ילד CP

  תוכן מקודם

 • שבט אחים גם יחד- הגיבוש. האווירה. החוויה. הרישום החל לקריית החינוך בכפר סטרין. הרשמו עכשיו >>>

  תוכן מקודם

 • ההבטחה הזאת נותנת לי כח לשרוד

  תוכן מקודם

 • חוגי סת"ם ולימודים מקצועיים וכל מה שהבן שלך ירצה כדי לשבת וללמוד לימודי קודש ברמה הגבוהה ביותר. לחץ כאן לפרטים נוספים >>>

  תוכן מקודם

ברוך דיין האמת: מבית החולים 'מעייני הישועה' בבני ברק מגיעה בשעה האחרונה הבשורה המרה והקשה על פטירתו של האברך הרב יעקב קורסיה ז"ל מחשובי האברכים בעיר מודיעין עילית זאת לאחר שחלה בנגיף הקורונה לפני מספר שבועות והוא בשנת השבעים לחייו.

המנוח הרב יעקב קורסיה ז"ל היה אדם נוח לשמים ונוח לבריות, מאז היותו אברך צעיר הוא שקד על התורה והעבודה כשהוא משקיע את כל חייו לשבת וללמוד באוהלה של תורה למרות הקשיים הרבים.

מכריו מספרים ל'חדשות JDN' כי הרב יעקב קורסיה ז"ל היה אדם מיוחד, כשהוא תמיד דואג לאחרים. "רבי יעקב תמיד היה דואג לכל מי שרק יכל, תמיד חיפש איך לעזור ולמי לעזור, במסירות נפש של ממש".

במשך שנים רבות היה המנוח הרב יעקב קורסיה ז"ל מגיע לשיעור 'דף היומי' של הגאון רבי אברהם חמד שליט"א המתקיים מידי יום בבית הכנסת 'אוהל תורה' ברחוב משך חכמה במודיעין עילית, משתתפי השיעור מספרים כי תמיד הוא היה משתתף בשיעור מידי יום ביומו, כשזה אצלו חוק ולא יעבור.

לפני מספר שבועות חלה הרב יעקב קורסיה ז"ל בנגיף הקורונה, לאחר מספר ימים הוא חש קשיי נשימה והוא אושפז בבית החולים 'מעייני הישועה' בבני ברק, מצבו ידע עליות ומורדות והגר"י בן שושן מרבני העיר מודיעין עילית הוסיף לו את השם 'חיים' כסגולה לרפואה שלימה.

בשעה האחרונה מצבו הידרדר שוב, בני משפחתו הוזעקו לחדרו שבבית החולים שם לאחר זמן קצר השיב הוא את נשמתו ליוצרה לדאבון לבם של משפחתו הכבודה ומכריו הרבים. תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.

כתבות קשורות

2 תגובות

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן