אילוסטרציה. Olivier Fitoussi/Flash90

בני ברק: 5 עצורים במהלך בגין הפרת הסדר הציבורי בהפגנות אמש

בהודעת המשטרה צוין כי 4 חשודים שוחררו בתנאים מגבילים בתום חקירה. חשוד נוסף (22, בני ברק) נכלא בתום חקירה. היום המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב

במהלך מחאה שהתקיימה אמש (מצאי ר"ה) בבני ברק כנגד הטלת הסגר על ערי ישראל, החלו חלק מהמפגינים להפר את הסדר הציבורי כאשר הציתו פחים, ניסו לחסום צירים והשליכו אבנים. היום (שני) הודיעה המשטרה כי בעקבות אירועי אמש, עצרה המשטרה 5 חשודים.

בהודעת המשטרה צוין כי 4 חשודים שוחררו בתנאים מגבילים בתום חקירה. חשוד נוסף (22, בני ברק) נכלא בתום חקירה. היום המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב.

במהלך ההפגנה, כמה עשרות מפגינים שהבחינו בניידת משטרה בו נהגה קצינת משטרה שהיתה בתפקיד, הקיפו את הניידת, בעטו בה, רגמו את הניידת באבנים וגרמו לה נזק.
המפגינים אף ניסו לפתוח את דלתות הניידת, בעוד קצינת המשטרה שנמצאה בתוכה נאלצה להזעיק עזרה וחילוץ.

ממשטרת מרחב דן נמסר כי "המשטרה לא תשלים עם הפרות סדר בוטות ופגיעה בסדר הציבורי, תוך סיכון ממשי לשוטרים ותפעל למיצוי הדין עם העבריינים".


נזק לניידת. צילום: דוברות המשטרה

4 תגובות

תפסיקו לעשות פרובוקציות נגד החרדים ותתנהגו אלנו כמו שמתנהגים לכל בני האדם בעולם. ומבטיח לכם שלא נגיע למצבים כאלו. אבל אם תנשיכו בשינאה נגד הציבור החרדי אז ההפגנות האלו לא יפסיקו

התמונה בכלל מירושלים שמגר ירמיהו ולא בני ברק

יהודה לכן כתוב תמונת איסטרולציה

התמונה צולמה ברחוב שמגר פינת ירמיהו מזמן בבקשה לא לבלבל את השכל!!

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן