גשר המיתרים הואר מחדש: "אחד מסמליה הייחודיים של ירושלים" • צפו

ראש העיר משה ליאון וסגנו מחזיק תיק שפ"ע יוסי דייטש חנכו את התצוגה המרהיבה החדשה על גשר המיתרים. מדובר בתאורת לד חדשנית הנמתחת לאורך של 60 מטרים ותלויה על 58 מיתרים בכמות כוללת של 15,000 נורות לד בכל צבעי הקשת, בעלות מוערכת של כמליון וחצי ש"ח

 • הגר"י זילברשטיין שליט"א וראשי מפעל הש"ס בבית מרן שר התורה לקראת מגבית חג מתן תורה!

  תוכן מקודם

 • איך אספר לילדים שאבא נפטר? סערי קרויס בשחזור קשה

  תוכן מקודם

 • 'דקות לפני השקיעה' כך נודע לליבי (25) שבעלה נהרג במירון

  תוכן מקודם

 • "הוא היה אבא אוהב וחם" היתומים ממאנים להנחם

  תוכן מקודם


עיריית ירושלים מאירה מחדש את גשר המיתרים: בסוף השבוע האחרון האירה עיריית ירושלים את גשר המיתרים המחודש. לאחר שבשנה האחרונה הוביל האגף לשיפור פני העיר של עיריית ירושלים את החלפתן של כלל הנורות על הגשר, במטרה לחדש את אחד מסמליה המובהקים ביותר של העיר.

לאחר החידוש, יאירו את הגשר כ- 14,400 נורות, מספר שיאפשר הקרנתם של סרטונים קצרים ומסרים רלוונטיים לתושבי העיר ולמבקרים בה, כמובן תוך שמירה על הנהגים בנתיבים הסמוכים.

מי שהתכבד להדליק את האורות הם ראש העיר ירושלים משה ליאון וסגנו יוסי דייטש, שלחצו על הכפתור ועל נורות הגשר עלה הכיתוב החגיגי של "שנה טובה". מדובר בצעד נוסף של העירייה לחידוש פניה של עיר הבירה.

ראש העיר ירושלים, משה ליאון אמר לפני ההדלקה: "הערב נאיר מחדש את גשר המיתרים, שהפך בשנים האחרונות לאחד מסמליה הייחודיים ביותר של העיר ירושלים. נמשיך לקדם, לטפח ולשפר את נראות פני העיר לטובת רווחתם של כלל התושבים. חג שמח ובריא לכל התושבים".

מחזיק תיק שפ"ע סגן ראש העיר יוסי דייטש, שנכח בחנוכת הגשר המחודש, אמר כי "אני נפעם נוכח השיפור המדהים בירושלים בכל תחומי החיים, ובייחוד בשיפור פני העיר אשר מתחדשת ומחדשת את עצמה ללא הפסקה. התאורה החדשה היא עדות למוטיב נוסף ביופיה של ירושלים אשר נראית למרחוק. ירושלים נטלה תשעה קבין של יופי ואנו אמונים על התחדשות היופי של בירת ישראל. כאן המקום לאחל לתושבי ירושלים ולעם ישראל כולו – תכלה שנה וקללותיה, תחל שנה וברכותיה. שנה טובה ומבורכת".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן