צילום: אהרן ברוך ליבוביץ

הלם בסערט ויז'ניץ: הרה"ח רבי מנחם יצחק אריה שכטר ז"ל נפטר מנגיף הקורונה

המנוח הרה''ח רבי מנחם שכטר ז''ל היה מדמויות ההוד של חסידות סערט ויז'ניץ, תפילותיו היו נאמרות במתינות ובהשתתפות הנפש, בשבוע האחרון הוא חלה בנגיף הקורונה והוא נזקק לסיוע נשמתי, ביממה האחרונה הוא אף אושפז בבית החולים שם מצבו הידרדר במהירות

ברוך דיין האמת: הלילה הלך לעולמו הרב החסיד רבי מנחם יצחק אריה שכטר ז"ל מחשובי חסידי סערט ויז'ניץ אשר התגורר ברמת ויז'ניץ בחיפה זאת לאחר שחלה בנגיף הקורונה והוא בשנת השבעים ושלוש לחייו.

המנוח הרב החסיד רבי מנחם יצחק אריה שכטר ז"ל היה מחשובי חסידי סערט ויז'ניץ, עוד בשנים עברו נקשר המנוח בלב ונפש לכ"ק האדמו"ר בעל ה'חכמת אליעזר' זצוק"ל, כשהוא זכה אצלו לחביבות מיוחדת.

כל חייו שקד הרה"ח רבי מנחם יצחק אריה שכטר ז"ל על התורה ועל העבודה, מכריו מספרים כי הוא היה מדמויות ההוד של קריית החסידות בחיפה, מידי יום הוא קבע עיתים לתורה במספר שיעורי תורה חוק בל יעבור.

יראת השמיים שלו הייתה מן המיוחדות, כאשר תפילותיו היו נאמרות במתינות ובהשתתפות הנפש, הוא נהג להקדים שלום לכל אדם ולקבל כל אחד בסבר פנים יפות כשהוא משמש כסמל ודוגמא לחסיד אמיתי.

בשבוע האחרון נדבק הרה"ח רבי מנחם יצחק אריה שכטר ז"ל בנגיף הקורונה והוא נזקק לסיוע נשמתי, ביממה האחרונה מצבו הידרדר והוא אושפז בבית החולים שם לאחר שעות לא רבות השיב הוא את נשמתו ליוצרה לדאבון לבם של משפחתו הכבודה ומכריו הרבים. תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *