במעמד רבני קרית הרצוג: עיריית בני ברק חנכה מקווה הטהרה הגדול והמפואר בשכונה

בהשקעה אדירה של מיליוני שקלים נבנה וחודש קומפלקס ענק ורחב ידיים, שישרת את אלפי תושבי השכונה ברחבות מלאה. המקווה החדש הינו הגדול והמפואר ביותר מבין כלל המקוואות בעיר, ונבנה עם חשיבה מדוקדקת, עם דקדוק כל פרטי ההלכה המחמירים ביותר

במעמד נרגש במרכז שכונת קריית הרצוג בצפון העיר בני ברק, נחנך מקווה הטהרה העירוני השכונתי, ששופץ וחודש מהמסד ועד הטפחות בהשקעת ענק, לטובת אלפי תושבי השכונה.

בהשקעה אדירה של מיליוני שקלים נבנה וחודש קומפלקס ענק ורחב ידיים, שישרת את אלפי תושבי השכונה ברחבות מלאה. המקווה החדש הינו הגדול והמפואר ביותר מבין כלל המקוואות בעיר, ונבנה עם חשיבה מדוקדקת, עם דקדוק כל פרטי ההלכה המחמירים ביותר, כשהוא מכיל עשרות תאי הלבשה ומרחץ חדישים, מערכת אוורור ומיזוג אוויר מתקדמת ומערכות חימום חכמות וחימום רצפתי לאיזון קבוע ומדויק של האקלים במקום, לצד אבזור טכנולוגי חדיש, לנוחותם ורווחתם המרבית של תושבי השכונה.

במעמד חנוכת המקווה המפואר שהתקיים בערב ראש השנה, השתתפו רבני העיר הגרש"צ רוזנבלט שליט"א והגרחי"א לנדא שליט"א, רבה של קרית הרצוג הגרי"א שוורץ שליט"א, ראש העיר אברהם רובינשטיין, וסגני ראה"ע חנוך זייברט, אליהו דדון, מנחם שפירא, וחברי מועצת העיר שמואל יהודה גוטסמן ראש מחלקת מקוואות ואליהו גרינבאום נציג השכונה.

ראש העיר רובינשטיין הודה למ"מ הרב זייברט שהחל בתקופתו את תנופת פיתוח המקוואות בעיר, לצוות לשכתו הרל"ש הרב גדליה סילמן ומנהל היחידה לפניות הציבור בלשכה הרב בן ציון וינטרוב תושב השכונה, שסייעו רבות להצלחת הפרוייקט, ולרב מנדי סגל מנהל המחלקה על מאמציו המרובים להשלמת הפרוייקט. הוא הוסיף בדבריו כי הוא גאה להיות זה שבסיעתא דשמיא שותף לפיתוח והשגשוג של שכונת "קרית הרצוג" שהשלימה מהפיכה של ממש בשנים האחרונות, עם ריבוי מבורך של קהילות רבות לציבור בני התורה על כל גווניו בשכונה.

תושבי השכונה ציינו בהתרגשות כי לראשונה הם חשים כי שכונתם הפכה להיות בראש סדר היום עירוני ובמרכז פעילות ראש העיר וצוות לשכתו, שעושה כה רבות למען השכונה בכל התחומים, פיתוח הגינות והפארקים, מהפכה של נקיון, סיוע לקהילות הרבות שנפתחו בשכונה וכעת חנוכת מקווה טהרה מפואר במרכז השכונה.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן