צילום: עיריית צפת

צפת: אזור הנשיא יתחדש במתחמי חניה, תאורה וכביש חדש

בפרויקט שהחל מיד לאחר יום הכיפורים, בוצעו חפירות לתשתיות חשמל והצבת תאורת רחוב בציר שממלון רות ועד לרחוב הנשיא. אוחנה: "אנחנו ממשיכים לפתח ולחדש את תשתיות העיר צפת וכעת מגיעים גם לציר החשוב הן מבחינת תושבי העתיקה"

ההתחדשות ברחבי העיר צפת מגיעה גם לאזור העיר העתיקה, מלון רות צפת, החאן האדום ורחוב הנשיא. לאחר שראש העיר שוקי אוחנה העלה את סוגיית ציר זה בפני שרת התחבורה מירי רגב, הצליח אוחנה לגייס מאות אלפי שקלים על מנת לשפר את איכות חייהם של תושבי העיר העתיקה, להנגיש תשתיות לנופשים בעיר ולהמשיך את פיתוחה והתחדשותה של בירת הגליל.

בפרויקט שהחל מיד לאחר יום הכיפורים, בוצעו חפירות לתשתיות חשמל והצבת תאורת רחוב בציר שממלון רות ועד לרחוב הנשיא. כמו כן, מיד לאחר הצבת תשתיות התאורה יחלו העבודות ליצירת מתחמי חניה עבור התושבים ובאי המקום ובשלב האחרון יבוצע ריבוד מחדש לכביש הרעוע זה שנים רבות.

לדברי ראש העיר שוקי אוחנה: "אנחנו ממשיכים לפתח ולחדש את תשתיות העיר צפת וכעת מגיעים גם לציר החשוב הן מבחינת תושבי העתיקה, הנופשים בצפת וכלל תושבי העיר בהשקעה של מאות אלפי שקלים. מיד לאחר מכן נמשיך לחדש צירים נוספים בדרום העיר צפת ונקדם את שדרוג וחידוש ציר רסקו".


צילום: עיריית צפת

2 תגובות

במה להשקיע עירית בני ברק מול הקטנה צפת
לכלוך ברחובות פחי אשפה שלא מסוגלים לקלוט את הזבל
כבישים רעועים
הכפלת פקחי חניה

אם זה היה איזור ראש הממשלה כבר היו על זה הפגנות

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן