בד"ה: הרבנית אסתר מרים אייכנשטיין מגאלאנטא ע"ה

מארצות הברית מגיעה הבשורה המרה על פטירתה בטרם עת של הרבנית מגלאנטה ע"ה שהלכה לעולמה לפני דקות אחדות כשהיא אך בת 63 שנים.

טרגדיה: מוויליאמסבורג שבארה"ב מתפשטת בצער רב הבשורה המרה על פטירתה בטרם עת של הרבנית החשובה, בת קדושים, מרת אסתר מרים אייכנשטיין מגאלאנטא ע"ה כשהיא בת 63 שנים.

קרא עוד:

[postim]

הרבנית ע"ה נולדה לפני כ-63 שנים לאביה הגה"צ רבי שמואל בוקסבוים בן הגה"ק רבי יהושע זצ"ל אב"ד גאלאנטא. בבית גדול זה התחנכה לתורה ולמעשים טובים, משנות נעוריה הצטיינה במידות טובות ותרומיות, תמיד הושיטה את ידה לתמוך בנשברי לב, בהגיעה לפרקה התחתנה עם בעלה שיבלחט"א כ"ק האדמו"ר מגאלאנטא שליט"א וביחד הקימו בית נאמן בישראל, העמידו דורות ישרים ומבורכים.

ביתם היה בית מלא ברכת ה' ותמיד היה פתוח לאורחים, התמסרה לעזור למשפחות של יתומים, וחלקה צדקות הרבה לנזקקים, הייתה מקבלת כל אחת ואחת בסבר פנים ויפות. ידועה היתה כרבנית דגולה שמקפידה על טהרת ישראל, ועל הצניעות בדרך המסורה.

בתקופה האחרונה חלתה במחלה הנוראה ואושפזה בבית החולים Memorial, אלפי תשב"ר התפללו לרפואתה השלימה, והמונים השתתפו בעצרות תפילה שנערכו בבית המדרש גאלאנטא, אך נגזרה גזירה וכאמור לפני דקות אחדות נפטרה מהעולם.

השאירה אחריה מאות משפחות כואבות ושבורות, בעלה כ"ק אדמו"ר מגאלאנטא שליט"א, 8 ילדים, ועשרות נכדים. דורות ישרים ומבורכים ההולכים בדרך התורה.

הלווייתה תתקיים מחר בשעה 9:00 בבוקר (שעון ארה"ב) מבית המדרש גאלאנטא בוויליאמסבורג,

 

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *