צילום: שוקי לרר

לראשונה בתולדות החסידות: אירועי 'שמחת בית השואבה' בתולדות אהרן בוטלו

היסטוריה של ממש בשכונת 'מאה שערים' לאחר שנים רבות ולראשונה בתולדות החסידות בוטל אירועי שמחת בית השואבה שהיו מתקיימות מידי ערב בחול המועד בחסידות תולדות אהרן, ההחלטה התקדימית הגיעה לאור תחלואת נגיף הקורונה והסגר

לראשונה מזה שנים רבות ולאחר אסיפה של ראשי החסידות הוחלט כי אירועי שמחת בית השואבה שהייתה מתקיימת מידי ערב בלילות חול המועד בחסידות תולדות אהרן בשכונת 'מאה שערים' בירושלים תתבטל השנה.

ל'חדשות JDN' נודע כי בשל העלייה הגבוהה בתחלואה של נגיף הקורונה ולאור הסגר שהוטל הוחלט בשעה האחרונה בחסידות תולדות אהרן לבטל את אירועי שמחות בית השואבה שהיו מתקיימות מידי ערב בלילות חול המועד במרכז החסידות בשכונת 'מאה שערים' בירושלים.

מדובר בהסיטוריה משל ממש שכן בכל שנה ושנה האירוע בחסידות היה סוחף המונים רבים מכל גווני הקשת שהיו נוהרים לאירוע המרומם. מידי שנה בשנה אף הקימו בחסידות סוכת ענק ברחבת בית המדרש למען האלפים שיוכלו להרוות את נפשם.

בכל שנה אף בלילה האחרון של חול המועד היה נערך שמחת בית השואבה 'המלוכה והממשלה' בהשתתפות אלפים בראשות כ"ק האדמו"ר מתולדות אהרן שליט"א כאשר גם גאב"ד ה'עדה החרדית' הגרי"ט וייס שליט"א והראב"ד הגר"מ שטרנבוך שליט"א היו נוטלים חלק במעמד שהיה נערך שעות ארוכות. כעת בשל המצב הוחלט על ביטול האירוע דבר דרמטי לחלוטין.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן