תנופת פעילות כבירה בחודש תשרי בכל אגפי רפואה וחיים

מי שלא ראה את שמחות בית השואבה שנערכו בימי חוה"מ בבתי אבות, בתי חולים ובמחלקות סגורות לתשושי נפש – לא ראה שמחה אמיתית מימיו. שמחה המגיעה ופורצת מתהומות עומק של כאב ובידוד, שמחה העטופה משך כל השנה בשכבות נגיפי תסמיני החרדה התנקזו החוצה לקול צלילי הריקודים של מתנדבי אגף השמחה המיומנים במלאכת השמחה והאושר.

 • באופן אישי: גדול הדור מעיין במקרי הצדקה של ועד הרבנים

  תוכן מקודם

 • תיעוד מחריד: היתומים של גב' בן שטרית ממררים בבכי: "אמא", "אמא"

  תוכן מקודם

 • שר התורה בהוראה מיוחדת לפורים: "וכך ראוי לכל אחד לנהוג"

  תוכן מקודם

 • הכמות מוגבלת: משלוח מנות אישי ממרן הגר"ח קניבסקי שליט"א

  תוכן מקודם

בכל יום נערכו מספר מסיבות ואירועים בכמה מוקדים, כדי להגיע ולשמח כמה שיותר חולים ומאושפזים במהלך ימי חג הסוכות שעברו עלינו לטובה ולהעלות ניצוצי אור באבוקות עיניהם הכבויות.

אגף השמחה בראשותו של יו"ר האגודה הרב יצחק רוט הי"ו יחד עם צוות המשמחים הקבוע פעלו מסביב לשעון  רקדו קפצו עם כל הכוחות, שוררו והאירו את הלבבות בשמחת החג – זמן שמחתנו.

כמו"כ במבצע ייחודי בו נטלו חלק יחידת עילית של מתנדבים, מלאכים בלבן, שמוגנו מכף רגל ועד ראש, זכו גם השנה לקיים את מצוות נטילת ארבעה מינים, עשרות קשישים ומבודדי קורונה שלא יכלו לאור המצב לקיים את מצוות החג בהידור.

והיית אך שמח – בכל מצב ובכל מקום

מנכ"ל האגודה הרב ברוך הימל מוסר כי האגודה תיגברה את כל אגפיה לנוכח גל הקורונה, ובנוסף לאגפיה הפעילים של האגודה הנותנים מענה לבריאות הגוף, כאגף הייעוץ הרפואי ובהשאלת ציוד רפואי, מחוללי חמצן המביאים רפואה והצלת חיים פשוטו כמשמעו, דאגה גם לחוסן הנפשי כאשר בימי חג הסוכות נערכה האגודה במיוחד למרות המצב לקיים כמיטב המסורת את מסיבת חג בחול המועד סוכות לילדים מיוחדים ובעלי מוגבלויות.

אגף ביקור חולים חילק ערכות חג של משחקים ומיני מתיקה בבתי חולים ובמחלקות ילדים המאושפזים במרכזי הרפואה.

אגף החניך המיוחד בראשותו של הרב נפתלי ויינברגר, ערכה את נופשוני חג וחול המועד, בשילוב פעילויות ואטרקציות לחניכי האגודה, האגודה איתרה מתנדבים ומתנדבות שכבר עברו את הקורונה, ובמסירות רבה נרתמו להביא את שמחת החג לחניכים המיוחדים שסגורים בבתיהם תקופה ארוכה עם הטלת המגבלות לסגירת מוסדות החניך המיוחד. כי גם להם מגיע לשמוח וליהנות מאוירת זמן שמחתנו. בנוסף חולקו ערכות משחק ופנאי יוקרתיים להנאתם של החניכים המיוחדים

המסיבה התקיימה ע"פ כל כללי משרד הבריאות מתוך אחריות יתירה לשלומם של הילדים המיוחדים.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן