אבל בבורו פארק: לאחר שחלה בנגיף הקורונה – האדמו"ר מגלאגוב זצ"ל

האדמו''ר מגלאגוב הרה''צ רבי אריה לייביש רובין זצ''ל עמד בראשות בית מדרשו שהקים בשכונת בורו פארק שבארצות הברית. תפילותיו היו לשם דבר ורבים התדפקו על דלתותיו בכדי לקבל ממנו הדרכות ועצות בעבודת השם. בתקופה האחרונה חלה בנגיף הקורונה ומאז מצבו הידרדר

ברוך דיין האמת: בשעה האחרונה מגיעה הידיעה המרה והקשה על פטירתו של האדמו"ר מגלאגוב זצ"ל זאת לאחר שחלה בנגיף הקורונה ומאז מצבו הידרדר והוא בשנת השבעים לחייו.

המנוח האדמו"ר מגלאגוב הרה"צ רבי אריה לייביש רובין זצ"ל היה מחשובי האדמורי"ם בבורו פארק החרדית, כבר מנערותו ניכר היה במידותיו הנאצלות וביראת השמים הטהורה שבערה בו.

עם עלותו על כס האדמורו"ת הוא פתח בית מדרש לתורה ולתפילה בבורו פארק החרדית שבארצות הברית שם רבים היו מתדפקים על דלתותיו בכדי לקבל ממנו הדרכות ועצות בעבודת השם.

תפילותיו המיוחדות היו לשם דבר, במשך שעות ארוכות היה האדמו"ר זצ"ל משתפך לפני קונו בדביקות עילאית. רבים מתושבי המקום היו מגיעים רק בכדי לראות את התפילות המיוחדת שלו.

במשך עשרות שנים שימש האדמו"ר כמנהלה הרוחני של תלמוד תורה ספינקא בבורו פארק שם זכה להעמיד תלמידים הרבה, תלמידיו מספרים כי דמותו המיוחדת הכניסה בהם כבר בתור ילדים רכים חשק לאהבת התורה וליראת שמים טהורה.

האדמו"ר זצ"ל היה בן דודו של כ"ק האדמו"ר מבאבוב שליט"א ואף היה מחותן עם אדמורי"ם רבים, בהם כ"ק מרנן האדמורי"ם מסאטמאר וויז'ניץ. האדמו"ר היה אף גיסו של כ"ק האדמו"ר מספינקא ארה"ב שליט"א.

לפני תקופה חלה האדמו"ר מגלאגוב זצ"ל בנגיף הקורונה ומאז מצבו הידרדר, הוא אושפז תקופה בבית החולים והיה נראה כי הבריא מהנגיף, מצבו המשיך להידרדר עד שבשעה האחרונה השיב הוא את נשמתו הטהורה ליוצרה לדאבון לב.

מסע ההלוויה של האדמו"ר זצ"ל תצא בשעה 9:45 (שעון ארצות הברית) מבית מדרשו שבבורו פארק. מסע ההלוויה ימשיך לבית החיים המקומי שם ייטמן למנוחת עולמים.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו