ברוך דיין האמת: מחשובי חסידי סאדיגורה – הרה"ח רבי אברהם יעקב צלר זצ"ל

המנוח היה מחשובי חסידי סאדיגורה, במשך שנים הוא היה קשור בלב ונפש לכ''ק האדמו''ר זצ''ל ולאביו בעל ה'עקבי אבירים' זיע''א. כל ימיו היה המנוח שקוע באוהלה של תורה. לפני תקופה חלה בנגיף הקורונה אך נראה היה כי הוא החלים, אמש מצבו הידרדר בפתאומיות ואחרי זמן קצר הוא נפטר

ברוך דיין האמת: מבני ברק מגיעה הידיעה המרה והקשה על פטירתו של הרב החסיד רבי אברהם יעקב צלר זצ"ל מחשובי חסידי סאדיגורה זאת לאחר שחלה בנגיף הקורונה והוא בשנת החמישים ושש לחייו.

המנוח הרב החסיד רבי אברהם יעקב צלר זצ"ל נולד לאביו הרה"ח רבי ישעיה משה צלר זצ"ל אשר ממנו ינק יראת שמים ומידות נאצלות. כבר מימי נערותו ניכר היה בשקיעותו הרבה בלימוד וביראת שמים טהורה.

בהגיעו לפרקו הוא נישא לרעייתו בתו של הרה"ח רבי יוסף חיים פרידמן שליט"א. המנוח שימש כראש כולל 'עיון הלכה' ומחבר ספר 'משנת אבירים'. חמיו של המנוח נחשב לאחד מחשובי החסידים בחסידות סאדיגורה והוא העריץ את חתנו בכל נימי נפשו.

הרה"ח רבי אברהם יעקב צלר זצ"ל היה מקורב מאוד לכ"ק האדמו"ר מסאדיגורה זצ"ל ולמעלה בקודש אצל כ"ק האדמו"ר בעל ה'עקבי אבירים' מסאדיגורה זיע"א. במשך כל חייו הוא נקשר בעבותות של אהבה לרבותיו והוא זכה מהם לקרבה יתירה.

לפני תקופה חלה הרה"ח רבי אברהם יעקב צלר זצ"ל בנגיף הקורונה, נראה היה כי הוא החלים מהנגיף אך אמש מצבו החל להידרדר לפתע פתאום, הוא פונה לבית החולים 'מעייני הישועה' שם מצבו הידרדר עד שהשיב הוא את נשמתו ליוצרה למגינת לב. תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *