האדמו"ר מבוטושאן בעריכת השולחן לרגל הילולת סניגורן של ישראל הקדושת לוי מברדיטשוב זי"ע

במעמד מצומצם עקב המצב בקרב בני החבורות בלבד, התקיים מעמד עריכת השולחן הטהור של כ"ק האדמו"ר מבוטושאן שליט"א לכבוד הילולת זקינו מרן קדוש ישראל סניגורן של ישראל מרן רבינו לוי יצחק מברדיטשוב זי"ע בעל ה"קדושת לוי". 

כ"ק הדמו"ר שליט"א נשא מדברות קדשו במשנתו הטהורה של זקינו הק' זי"ע, והורה לשיר את הניגון הידוע של הרה"ק זי"ע "ריבונו של עולם לאמיר מאכ'ן א בייט", לעורר רחמים וחסדים על כלל ישראל ובפרט בתקופה זו שאנו זקוקים לרחמי שמים מרובים, והזכיר בתוך דברות קדשו את מה שידוע מצדיקים שאמירת השם "ברדיטשוב" בלבד מעורר רחמים וחסדים, לאחמ"כ עורר בדברי חיזוק את בני החבורות לקראת תחילת הזמן להתעורר ביתר שאת בעבודת השי"ת ובלימוד התורה הק' כי היא חיינו ואורך ימינו ואין לנו שיור רק התורה הזאת, ולאחמ"כ האציל מברכות קדשו שזכות רבינו הק' "לוי יצחק בן שרה סאשא" יגן עלינו ועל כל ישראל להיוושע בכל מילי דמיטב.

בני החבורות עברו לאמירת "לחיים" וכ"ק האדמו"ר שליט"א בירך בחמימות כל אחד ואחד להצלחה גדולה בכל העניינים ובפרט בעבודת השי"ת לימוד התורה הק'.

לאחמ"כ רקד כ"ק האדמו"ר שליט"א עם נכדו הבה"ח פע"ח יוסף אהרן גולדמן ני"ו, לכבוד הבר מצווה אשר לא מכבר נחגגה בקרב המשפחה בלבד לרגל הגבלות התקופה, כשהקהל שר את הניגון "לא ימושו מפיך ומפי זרעך ומפי זרע זרעך אמר ה'.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן