לוד זוכרת את מרן: משאית עם מסכי ענק שידרה את שיעורי מרן ה'יביע אומר' זי"ע

העיר לוד הנציחה את מורשתו של מרן זצוק"ל וקישטה את העיר במסכי ענק, אשר שידרו שיעורי תורה של מרן. מנהל תחום חרדים בעיר מספר ל'חדשות JDN' על היוזמה המבורכת: "המטרה שלנו בעיר שכל ילד ידע מי היה ומה פעל מרן הרב עובדיה יוסף זצוק"ל למען עם ישראל"
 • "סבל יומיומי שלא ניתן להעלות על הדעת" גיטי כהן שוברת שתיקה

  תוכן מקודם

 • מזעזע: מה מבקש ילד שסובל בלי הפסקה

  תוכן מקודם

 • גזירת מלך רשכבה"ג מרן שה׳׳ת הגר׳׳ח קנייבסקי שליט"א : ׳׳התורמים למגבית 'קופת העיר' עבור כלות עניות בסך 513 ש"ח, יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב.״

  תוכן מקודם

 • 'הגיע זמן הפירעון' משפחת כהן מבקשת עזרה

  תוכן מקודם

7 שנים להסתלקותו של מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל: העיר לוד הנציחה את מורשתו של מרן זצוק"ל וקישטה את העיר במסכי ענק, אשר שידרו שיעורי תורה, תמונות וסרטונים המלווים במוסיקה על אורחות חייו של מרן.

בני סיתאלכיל מנהל תחום חרדים מספר ל'חדשות JDN' על היוזמה המבורכת אותה יצרו המפיקים יונתן יחיאל ואביעד גיל, "המטרה שלנו בעיר שכל ילד ידע מי היה ומה פעל מרן הרב עובדיה יוסף זצוק"ל למען עם ישראל".

"התכנית יצאה לדרך ביוזמתו של ראש העיר יאיר רביבו וסגנו מאיר אסולין, יחד עם המועצה הדתית בעיר ותנועת אל המעיין". אומר סיתאלכיל ומספר כי "היוזמה פרסה כנפיים ואל בעיר לוד הצטרפו עוד ערים באזור ובכך תרבות חרדית זכתה וזיכתה את הרבים". לדבריו, "מעל 4,000 נרות עם תמונה מרהיבה של הרב חולקו ברחבי העיר".

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן