מעריכים את הרופאים: יוזמת 'מי שברך' לצוותים הרפואיים צוברת תאוצה

הברכה שניסח הרב רוטנברג עבור מתפללי בית הכנסת שלו בסביון, החלה להתגלגל ולצבור תאוצה ברחבי הארץ

"הוא יברך את הרופאים והרופאות האחים והאחיות וכל צוותי הרפואה", זו היא תפילת מי שברך שחיבר רבה של סביון הרב נחמיה רוטנברג שליט"א לכבודם ולשמירתם של הצוותים הרפואיים העומדים בחזית המלחמה בנגיף הקורונה. התפילה המיוחדת זכתה לאישורם וברכתם של גדולי ישראל והכוונתם של הרבנים הראשיים לישראל.

הברכה שניסח הרב רוטנברג עבור מתפללי בית הכנסת שלו בסביון, החלה להתגלגל ולצבור תאוצה ברחבי הארץ. והיום בפגישה מרגשת שנערכה במשרדו של מנהל מחוז ירושלים בשירותי בריאות כללית מר מיכאל מישורי דרעי, ובהשתתפותם של הרב משה רוזנגרטן מנהל המגזר החרדי במחוז הקריא הרב נחמיה רוטנברג את תפילת מי שברך המלאה והקדישה לרופאים ואנשי הצוות של הכללית בתוך כלל הצוותים הרפואיים ברחבי הארץ.

בפגישה אמר הרב רוטנברג, שהוא בחר בשירותי בריאות כללית כגוף הרפואה הגדול והמוביל בארץ כדי להפיץ את התפילה המיוחדת לכמה שיותר רופאים ואנשי צוות רפואי.

מר מיכאל מישורי דרעי הודה לרב נחמיה רוטנברג על זריקת העידוד שהעניק לרופאים בדמות התפילה היחודית ואמר: "התקופה הנוכחית היא הקשה והסזיפית ביותר עבור צוותי הרפואה שאינם נחים לרגע. כולנו תקווה שנדע להתאחד בזמן הזה ולקוות לבשורות טובות."

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן