לאחר יסורים קשים: הנגיד לבית סאטמאר – הרה"ח רבי שלמה יהודה בראך ז"ל

המנוח הרה''ח רבי שלמה יהודה בראך ז''ל היה איש של חסד במלוא מובן המילה, אלפי אנשים נעזרו בו כשהוא עושה הכל בעין יפה ובסתר. הוא זכה לחביבות אצל שני האחים האדמורי''ם לבית סאטמאר. לפני שנה וחצי הוא חלה במחלה קשה ומאז מצבו הידרדר עד שאמש הלך הוא לבית עולמו

ברוך דיין האמת: בעיר בני ברק הלך לעולמו אמש הנגיד לבית סאטמאר הרב החסיד רבי שלמה יהודה בראך ז"ל זאת לאחר שעבר יסורים קשים ומרים והוא בשנת השישים ושבע לחייו.

המנוח הרב החסיד רבי שלמה יהודה בראך ז"ל היה מפארי חסידות סאטמאר. עוד לפני שנים רבות הוא זכה לקרבה אצל כ"ק האדמו"ר בעל ה'ברך משה' מסאטמאר זצוק"ל.

המנוח היה בעל צדקה ידוע ומפורסם. כל חייו הוא רדף אחרי מעשי חסד ועזר לכל מי שרק יכל. סיפורי הוד רבים נקשרו בשמו, על אנשים רבים שהוא החייה אותם כפשוטו ממש אך הוא תמיד דגל במידת הענווה.

הנגיד הרבני הרה"ח רבי שלמה יהודה בראך ז"ל היה מקורב לשני האחים האדמורי"ם לבית סאטמאר. כאשר האדמורי"ם היו מגיעים לביקורים בישראל הוא היה זוכה לביקור מיוחד אצלו בבית בבני ברק.

לפני שנה וחצי חלה הרה"ח רבי שלמה יהודה בראך ז"ל במחלה קשה מצבו ידע עליות ומורדות אך אמש בשעות הלילה השיב הוא את נשמתו ליוצרה לדאבון לבם של משפחתו הכבודה ומכריו הרבים. תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן