צילום: Avshalom Sassoni/Flash90

שומרים על העיר ירוקה: באלעד יערכו סקר בדיקות קורונה מרוכז לצוותי ההוראה

במהלך היום יעברו צוותי ההוראה סקר בדיקות קורונה מרוכז, עוד לפני פתיחת הלימודים, במטרה למנוע התפרצות קורונה בבתי הספר עם פתיחתם על פי מתווה הממשלה. בעירייה קראו לצוותי ההוראה להגיע ולהשתתף בסקר
 • שטר בין דין: אילו רבנים הצטרפו יחד לחתום ולמה?

  תוכן מקודם

 • מעוכבי שידוך? הגאון הרב אזרחי נחלץ לעזרתכם: 'ברווח בקרוב ובנקל'

  תוכן מקודם

 • חוגי סת"ם ולימודים מקצועיים וכל מה שהבן שלך ירצה כדי לשבת וללמוד לימודי קודש ברמה הגבוהה ביותר. לחץ כאן לפרטים נוספים >>>

  תוכן מקודם

 • "הן בכו מכאבי בטן, אני בכיתי כי לא היתה להן אמא"

  תוכן מקודם

בסיכום ישיבת עבודה בהשתתפות ראש העיר אלעד ישראל פורוש, פיקוד העורף ונציגות הנהלת החינוך העצמאי, סוכם כי במהלך היום (שלישי) יעברו צוותי ההוראה סקר בדיקות קורונה מרוכז, עוד לפני פתיחת הלימודים, במטרה למנוע התפרצות קורונה בבתי הספר עם פתיחתם על פי מתווה הממשלה.

בעירייה קראו לצוותי ההוראה להגיע ולהשתתף בסקר במטרה למנוע התפרצות קורונה בבתי הספר. הבדיקות תבוצענה באולם הספורט העירוני ברחוב אבטליון, ללא צורך בהפניה או תשלום. בין השעות 14:00-20:00.

אתמול הודיעה עיריית אלעד כי העיר הפכה לירוקה. "אנחנו שמחים לבשר לתושבים כי מאמציכם השתלמו. הבוקר אנחנו ירוקים. נמשיך לשמור על ההנחיות כדי שנוכל לחזור ככל הניתן לשגרת קורונה. לא יוצאים מהבית בלי מסכה, מקפידים על מרחק בין אדם לאדם, נמנעים מהתקהלויות ושומרים על כללי ההיגיינה. ביחד ובאחריות ננצח בס"ד את הקורונה", נמסר בהודעה מטעם העירייה.

בשבוע שעבר, עם יציאת אלעד מהסגר, הגיע ממונה הקורונה ומנהל "מגן ישראל" פרופ' רוני גמזו למפגש עם ראש העיר פורוש. בסיור ביקש גמזו להביע הערכה ותודה על המאמץ לבלימת התפרצות הנגיף והורדת התחלואה בעיר. "יש לתושבים כאן מסירות ממש" אמר גמזו "הם מתמודדים עם מורכבות ותנאים מאתגרים, אך הם הוכיחו שערך החיים והורדת התחלואה חשובה וניצבת לפני הכל". גמזו הודה לתושבים על קבלת הפנים החמה והבטיח להמשיך ולפעול למען בריאותם.

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן