שר הביטחון גנץ בבועיינה נוג'ידאת: "נחזק את השותפות עם השלטון המקומי"

שר הביטחון אמר לראש המועצה מוניר חמודה כי "מערכת הביטחון תעמיק את הפעולה ביישוב ותלווה אותו עד שיהפוך לירוק. שיתוף הפעולה בין פיקוד העורף לשלטון המקומי הוא הדרך להורדת התחלואה והיכולת להיכנס לשגרת קורונה ולכן משרד הביטחון יחזק אותו ביחד עם משרדי הפנים והבריאות

שר הביטחון בני גנץ ביקר הבוקר ביישוב בועיינה נוג'ידאת המוכרז כיישוב אדום ביחד עם מפקד מחוז צפון בפיקוד העורף אל"מ גיא ברגר ונציגי היישוב והמשטרה, ועמד על הפעילות של מערכת הביטחון, צה"ל ופיקוד העורף המסייעת להורדת התחלואה באמצעות פרויקט אנשי חיל. גנץ פגש באנשי המילואים של פיקוד העורף הפועלים יום-יום ביישוב והודה להם על פעילותם בהסברה, בקטיעת שרשרת ההדבקה ובביצוע בדיקות.

שר הביטחון אמר לראש המועצה מוניר חמודה כי "מערכת הביטחון תעמיק את הפעולה ביישוב ותלווה אותו עד שיהפוך לירוק. שיתוף הפעולה בין פיקוד העורף לשלטון המקומי הוא הדרך להורדת התחלואה והיכולת להיכנס לשגרת קורונה ולכן משרד הביטחון יחזק אותו ביחד עם משרדי הפנים והבריאות. גנץ הוסיף כי יפעל לסייע לרשויות במעמד סוציו אקונומי נמוך שהפגיעה הכלכלית בהן גדולה יותר בקורונה".

בני גנץ כתב בחשבונו האישי בטוויטר לאחר הביקור כי "‏נותרו רק 3 רשויות אדומות מתוך 161 בהן הפעלנו את תכנית אנשי חיל, בה פיקוד העורף והרשויות מלווים מבודדים בביתם. הבוקר הגעתי לאחת מהן, בועיינה נוג'ידאת בצפון, לסקירה עם ראש המועצה מוניר חמודה. אנחנו נמשיך במאמצים עד שלא תיוותר אף רשות אדומה. לא נשאיר אף אחד מאחור".

alt="" width="750" height="680" class="alignnone size-medium wp-image-1413628" />

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן