עתה יוצאים בתכנית המקיפה את כל תחומי החיים של המלמד ונותנת לו מענה, רוחני וגשמי לכל בעיה. הרעיון הוא להתאגד ולהתאחד ולא להתמודד לבד • יחד קל יותר להצליח

בשבוע הבא תתקיים האסיפה הראשונה למחנכים בכל רחבי הארץ. באסיפות אלו יוכרז על הקמת איגוד עובדי הוראה חרדים והצגת תכנית ההטבות "מגן לחינוך".

קרא עוד:

[postim]

במסגרת התכנית, שמקבלת עידוד ותמיכה מגדולי הרבנים ועומדת בפיקוח של אנשי חינוך מפורסמים, יינתנו למלמדים הטבות רבות ומגוונות כגון: סדנאות חינוך בנושאי ניהול כתה, משמעת וסדר, סדנאות בנושא הקניית סמכות וקריאה, יעוץ בנושאי זכויות עובדים, הלוואת לשמחות, שוברי הנחה בחנויות ורשתות ועוד.

כמו כן  מורה לפיתוח קול שילמד את המורים איך משמרים את כלי העבודה החשוב ביותר, שבתות עיון ומנוחה ועוד עשרות הטבות שיקלו על עבודתם של המלמדים כדי שיהיו  שקועים בעבודת הקודש, חינוך ילדי ישראל.

שמו של ארגון מסלו"ל יצא לשם ולתהילה בדאגתו לעובדי הוראה. הארגון מפעיל מוקדי סיוע ויעוץ בנושאי משמעת, תמיכה רגשית ומניעת שחיקה בהוראה ועזרה בהשגת חומרי לימוד. הארגון הקים מערך סדנאות "איך מנהלים כתה" ובין פעולותיו הברוכות בחירת המלמדים המסורים בכל שנה והענקת מלגות ופרסים לעידוד המסירות בהוראה.

עתה כאמור יוצאים בתכנית המקיפה את כל תחומי החיים של המלמד ונותנת לו מענה, רוחני וגשמי לכל בעיה. הרעיון הוא להתאגד ולהתאחד ולא להתמודד לבד, יחד קל יותר להצליח.

צוות של עשרות מחנכים ומרצים עובד סביב השעון כדי להקים על הצד הטוב ביותר את האיגוד ומשקיעים רבות להגיע לכל המלמדים בארץ.

בקרוב יתקיימו אסיפות בחיפה, אשדוד, בני ברק, ירושלים, ביתר, בית שמש, אלעד ומודיעין עילית. האסיפות יתחילו בהרצאה בנושא הקנייה מעשית של סמכות ותוצג התכנית בהקרנהמפורטת והסברים מלאים. המשתתפים שיאשרו מראש את בואם יקבלו אי"ה את ערכת מסלו"ל הכוללת בתוכה "דפי החינוך 2" ומאגר חומרי לימוד 1.

במהלך האסיפות יתקיימו דיונים פתוחים בנושא קידום מעמדם של עובדי הוראה ויוקם פורום מלמדים שיתכנס פעם בחודש לבחון בצורה מעשית את המשך קידום התכנית.