בן חמש למקרא: בת"ת מורשה אשדוד חגגו מסיבת חומש במעמד צנוע עם הגר"ח פינטו

למרות התחלואה בהתפשטות הנגיף, ילדי כיתה א' בת"ת "מורשה" אשדוד לא ויתרו ובמעמד צנוע זכו לקבל לראשונה את ספר החומש מידו של המרא דאתרא הגה"צ רבי חיים פינטו בציונו של הרה"ק הרמ"א פינטו זצ"ל יחד עם נשיא ומיסד המוסדות הרה"ג ר' פנחס קריספין, הרה"ג ר' ישעיה חזן המנהל הרוחני, המלמד הרב עמרם ועקנין ועוזר ההוראה הרב משה לזרייאן והרב עובדיה דהן יו"ר המועצה הדתית.

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • קברוך דיין האמת: הרב חיים טודרוס גולדבלט זצ"ל

  תוכן מקודם

 • מצממר: ישמח האב ביוצאי חלציו בגן עדן

  תוכן מקודם

 • תעלה דרגה ותהפוך לאיש נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

עם בואו של המרא דאתרא הגר"ח פינטו, חתני השמחה כשהם לבושים בבגדים חגיגים וכתר של מלכות בראשם, פצחו בשירת: "יחיד קל דגול מרבבה, יברך לגברא רבה, אשר את נפשי אהבה"….

הגר"ח פינטו נשא דברי תורה וברכה קצרים כשבראשית דבריו הזכיר את ימיה הראשונים של הקמת התלמוד תורה מורשה שהיה הראשון וזו בזכות מסירותו הרבה של נשיא ומיסד המוסדות הרה"ג ר' פנחס קריספין ואכן שמחה גדולה לנו היום לראות את הפירות המתוקים מבית היוצר החינוכי הגדול הזה יחד עם צוות המחנכים המסורים אשר משקיעים בצעירי הצאן את הדרך המסורה לנו מדור דור. עוד ציין את השמחה הגדולה של הילדים שהחלו לעסוק בתורה הק' בלימוד החומש שע"י כך התלמידים יגדלו לאילנות נושאי פרי.

בשלב זה הגיע העת לה ציפו הילדים הרכים לקבלת החומש, במעמד מרטיט עברו התלמידים בסך, ותוך כדי שמירה על מרחק וחיטוי הידים באלכוג'ל כל תלמיד ותלמיד קיבל מידיו של הגר"ח פינטו את 'החומש' ובנוסף העניק את סגולת תפילת הרמ"א פינטו זצ"ל ושקית ממתקים, תוך כדי שבירך כל ילד באופן אישי שיגדל להיות ת"ח.

לאחר מכן פנו התלמידים והתאספו בציון הק' וקראו תהילים להצלחתם ולהצלחת משפחתם.

המעמד המרגש נחתם כשהתלמידים חזרו לתלמוד תורה, כאשר ה"חומש" חבוק תחת זרועם, ובפיהם שבח ותהילה להנהלת התלמוד תורה על כל ההשקעה, אשר בוודאי יחרט בליבם זמן רב.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell