ברוך דיין האמת: איש החסד מסאטמאר – הרה"ח רבי ברוך משה פינקלשטיין ז"ל

הרה"ח רבי ברוך משה פינקלשטיין ז"ל היה מאנשי החסד של חסידות סאטמאר בבני ברק, כל ימיו הוא שקד על התורה ועל העבודה. לפני תקופה חלה בנגיף הקורונה ומאז מצבו ידע עליות ומורדות, במהלך השבת חלה הידרדרות חמורה במצבו והוא השיב את נשמתו ליוצרה

 • הכמות מוגבלת: משלוח מנות אישי ממרן הגר"ח קניבסקי שליט"א

  תוכן מקודם

 • צפו: תיעוד מרגש מהתפילה בקבר מרדכי ואסתר באיראן

  תוכן מקודם

 • שר התורה בהוראה מיוחדת לפורים: "וכך ראוי לכל אחד לנהוג"

  תוכן מקודם

 • למה להעיב על רגעי האושר?

  תוכן מקודם

ברוך דיין האמת: עם צאת השבת מגיעה הידיעה המרה והקשה על פטירתו של הרב החסיד רבי ברוך משה פינקלשטיין ז"ל מחשובי אנשי החסד בחסידות סאטמאר בבני ברק זאת לאחר שחלה בנגיף הקורונה והוא בשנת החמישים ושתיים לחייו.

הרה"ח רבי ברוך משה פינקלשטיין ז"ל היה מאנשי החסד של חסידות סאטמאר בבני ברק, כל ימיו הוא שקד על התורה ועל העבודה וחיפש תמיד כיצד לעזור לעוד ועוד יהודים נזקקים.

במשך חייו הוא עמד בראש הארגון 'ישועות הרשב"י' כשהוא עוזר למשפחות נצרכות, כשהכל נעשה במאור פנים ובנפש חפיצה. המנוח הרבה תמיד להגיע לציון הרשב"י זיע"א במירון שם היה עומד בתפילה במשך שעות ארוכות לישועת הכלל והפרט.

לפני תקופה חלה הרב החסיד רבי ברוך משה פינקלשטיין ז"ל בנגיף הקורונה ומאז מצבו ידע עליות ומורדות, במהלך השבת חלה הידרדרות חמורה במצבו והוא השיב את נשמתו ליוצרה למגינת ליבם של משפחתו הכבודה ומכריו הרבים. תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן