מגדל חדש בן 39 קומות יוקם במתחם הבורסה בר"ג

הבינוי החדש המוצע בתכנית יהווה דופן אורבנית לרחוב אבא הלל כהשלמה לדופן הקיימת מצידו השני של הרחוב.

מגדל חדש אושר בלב ה"סיטי" של ר"ג. וועדת המשנה להתנגדויות של הוועדה המחוזית תל אביב, בראשות הגב' גילה אורון ממונה מחוז תל אביב במשרד הפנים, דנה בתכנית למגדלי מסחר תעסוקה ומלונאות במתחם הבורסה ברמת גן – רג/1358/ב והחליטה לאשר אותה.

קרא עוד:

[postim]

מדובר במתחם הממוקם באזור הבורסה ברמת גן בין הרחובות אבא הלל, החילזון ובז'רנו.

מטרת התכנית היא לקבוע הקמת בניינים לתעסוקה מעל קומה מסחרית בשטח עיקרי של 36,080 מ"ר בשני מבנים : האחד בגובה 39 קומות והשני בגובה של 12 קומות כשבקומת הקרקע יהיה מסחר המופנה לרחובות אבא הלל, החילזון ולמרווח שבין הבניינים .

בין שני המבנים התכנית מייעדת שטח של כ – 1 דונם לשטח פתוח אשר יפותח לטובת הציבור ויקשר בין רחוב אבא הלל לחילזון. בשטח זה תותר גם הצבת כיסאות לבתי קפה. בנוסף, התכנית מקצה שטח של 1,200 מ"ר עיקרי כשטח מבונה לצורכי ציבור בתוך מבני התעסוקה.

הוועדה קבעה בהחלטתה כי לשימושים הקבועים בתכנית ניתן להוסיף שימוש למלון אשר יהיה עפ"י התקנים של משרד התיירות וזאת מתוך מגמה לשלב בתי מלון בתוך אזורי תעסוקה.

הבינוי החדש המוצע בתכנית יהווה דופן אורבנית לרחוב אבא הלל כהשלמה לדופן הקיימת מצידו השני של הרחוב. נקבע בתכנית כי רוחב המדרכה ברחוב אבא הלל יורחב ל- 10 מ' מהחזית המסחרית עד אבן שפה וחלקה תהיה מקורה ע"י קולונדה לנוחות הולכי הרגל. התכנית מאפשרת גם את הרחבתו של רחוב החילזון בתחומה.

התכנית מהווה נדבך נוסף במסגרת התכניות לשטחי תעסוקה באזור הבורסה של רמת גן ויחד עם תכניות נוספות שנמצאות בהליכי תכנון יגדילו את ההיצע למשרדים באזור.

יזמי התכנית:חברת שתל"ם שרותי תוכנה בע"מ, המספק דוד סטוביצקי בע"מ וגדישים בע"מ.
עורכי התכנית: אדריכלים אמנון ניב ז"ל ואמנון שוורץ ממשרד אמאב תכנון.

מקור: פתרונט הכל על נדל"ן לציבור החרדי

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *