יפשנו פעילות ייחודית שתביא בפני האישה חוויה משעשעת, משהו מעולם אחר, שונה ממה שהיא פוגשת ביום יום שלה. לשם כך ייצרנו פעילות ייחודית, תוך שימוש בעולם התוכן של גלגל המזל

ב"לאומית שירותי בריאות" החליטו לצאת בפעילות קד"מ בקונספט ייחודי. במסגרת כנס נשים שנערך בבנייני האומה, הוצב ע"י לאומית  גלגל מזל ענק, מהבהב ועוצמתי אשר הפתיע את המשתתפות והזמין אותן להתנסות בחוויה מיוחדת.

קרא עוד:

[postim]

הגלגל אשר התנשא לגובה רב, עורר תשומת לב רבה ומשך אליו אלפי נשים אשר הצטופפו לידו בכדי לזכות בהזדמנות חד פעמית ללחוץ על כפתור המזל, לסובב את הגלגל, לעקוב במתח אחר הנורות המהבהבות ולזכות במתנה ייחודית.

עם תחילת הפעילות, נהרו למקום אלפי נשים שהשתתפות בפעילות  וגם זכו במתנה ייחודית ומקורית: שלט אומנתי לחדר הילדים אשר הונפק במקום עם הקדשה אישית, באמצעות צוות קליגרפיות מקצועי.

מיותר לציין, את הפופולאריות המיוחדת לה זכתה הפעילות ואת תגובתן הנלהבת  של אלפי הנשים שפקדו את  המקום.

רחלי גרינולד, ממשרד הפרסום "קישורים 360", אשר ליוותה את הפעילות מסבירה: "חיפשנו פעילות ייחודית שתביא בפני האישה חוויה משעשעת, משהו מעולם אחר, שונה ממה שהיא פוגשת ביום יום שלה. לשם כך ייצרנו פעילות ייחודית, תוך שימוש בעולם התוכן של גלגל המזל, אשר אפשר לנשים להיכנס לתוך חוויה מרגשת ולנו להעביר את המסרים המתבקשים בצורה חדשנית, חווייתית ומקצועית".

משה מוסקו, דובר 'לאומית שירותי בריאות' אומר. "שמחנו לארח במסגרת הפעילות אלפי משתתפות ולהציג בפניהן את תחום התפתחות הילד של לאומית, אשר מציע את סל השירותים המקצועי והמורחב ביותר בתחום. אנו בלאומית, שמים את הילד במרכז ומשקיעים משאבים רבים על מנת להבטיח מקסימום שירותים במינימום מחיר.

אנו מאמינים, כי הצלחנו במסגרת הכנס להגיע אל אלפי נשים אשר גם הן תוכלנה מעתה ליהנות מסל שירותים רחב ומקצועי למען דור העתיד",  אומר מוסקו.