בוליביה: האסיר החרדי ר' יעקב אסטרייכר חלה בפרקינסון

האסיר החרדי ר' יעקב אסטרייכר אושפז בשבוע שעבר בבית החולים בבוליביה ובגופו התגלתה מחלת הפרקינסון הנוראה. משפחתו מבקשת בתחנונים מכלל ישראל לקרוע שערי שמים בתפילות לרפואתו השלימה של אביהם ר' יעקב יהודה בן שיינדל בתושח"י

האסיר החרדי ר' יעקב אסטרייכר אושפז בשבוע שעבר ביום רביעי לאחר שחש ברע. בבית החולים איבחנו כי הוא חלה במחלת 'פרקינסון'.

קרא עוד:

[postim]

ביום רביעי שעבר פונה ר' יעקב אסטרייכר לבית החולים סנט קרוז בבוליביה לאחר שחש ברע. לאחר סידרת בדיקות מקיפה שעבר, איבחנו הרופאים כי הוא חלה במחלת 'פרקינסון'.

ר' יעקב אושפז בבית החולים ומשפחתו מבקשת מהציבור לקרוע שערי שמים בתפילה לרפואתו השלימה של אביהם ר' יעקב יהודה בן שיינדל בתושח"י וכמובן להמשיך להתפלל לשיחרורו המהיר מבית הכלא.

כאמור, ר' יעקב יושב בכלא פלמסולא בבוליביה על לא עוול בכפיו, ומשפחתו פועלת רבות לשחרורו. כעת נוסף שבר על שיברם עת שהתגלתה בגופו מחלת הפרקינסון הקשה ורק רחמי שמים יוציאו אותו ממצבו הקשה.

מצבו כעת יציב, אך הציבור מתבקש להעתיר עבורו בתפילה.

צילומים: El Deber

5 תגובות

מה זה השמיכה הזאת ?

אולי אפשר לכתוב פעם מה הסיפור איך הוא הגיע לשם ולמה?

לכב' דודו:
הוא סוחר אמיד שנסע עם סכום אדיר לבוליביה עבור ביזנס, ונודע לשלטונות על הסכום הגדול שעמו לכן העלילו עליו וסיבכו אותו והכניסו אותו לכלא בלי שום משפט וכך לקחו את כל הכסף, טבינתיים כבר קבעו כמעט 30 פעמים תאריך למשפט ובכל פעם שהגיע למשפט דחו את זה שוב כך שעדיין לא התחילו בכלל במשפט והוא סתם יושב בכלא של הפושעים הגדולים בעולם שאין שם אפילו משטר וסדר רק הסוהרים עומדים מחוץ לחומות והאסירים הפושעים מנהלים לבד את סדרי הכלא כמובן מי שחזק יותר שולט יותר ודי למבין.

ה' ישמרינו

ממש לא להאמין מה שקרה עם אדם חשוב כמותו

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *