היום הינו יום מאד סמלי לחסידות חב"ד כאשר כל עם ישראל מציין יחד איתם את מלאות 4 שנים לפיגוע במומבאי, והיום לאחר ארבע שנים קרית מלאכי סופגת פגיעה ישירה והרוגים

המלחמה כבר כאן, סבב ההסלמה האחרון אשר התחיל אתמול בשעות אחר הצהריים עם חיסולו של מפקד הזרוע הצבאית של החמאס מוחמד ג'עברי, החמאס לא מוכן למחול על כבודו ועל הפגיעה בציפור נפשו, כהגדרת דוברות הארגון, והתחיל בסבב לחימה והמטרת רקטות וטילים על תושבי ויישובי דרום מדינת ישראל.

קרא עוד:

[postim]

בדקות האחרונות בעיר קרית מלאכי אשר אף היא עומדת כעת בטווח הפגיעה של החמאס, ספגה מטח עז של טילים, כאשר דירה בקומה רביעית בשכונת נחלת הר חב"ד סופגת פגיעה ישירה, שלשה הרוגים במקום, שנים מהם חסידי חב"ד, ופונו מהמקום על ידי צוותי ההצלה 13 פצועים בדרגות פציעה שונות, 1 קשה, 2 ינוני ו-4 קל, בנוסף פונו באותו בנין עוד 6 נפגעי חרדה.

חיל האוויר מיד יצא לתקיפה נוספת וממוקדת הפעם על חוליית השיגור שכוונה את הירי לקרית מלאכי.

היום הינו יום מאד סמלי לחסידות חב"ד כאשר כל עם ישראל מציין יחד איתם את מלאות 4 שנים למתקפת הטרור על בית חב"ד במומבאי, בה נהרגו בין היתר בני הזוג גבי ורבקי הולצברג הי"ד, והיום לאחר ארבע שנים ישיבת חב"ד בקרית מלאכי סופגת פגיעה ישירה.

התפללו להחלמת הפצועים שפונו מהזירה:

שמואל בן חיה שרה, מירה רות בת חיה לאה, יוסף יצחק בן מירה רות, חנה בת מירה רות,  גאולה בת מירה רות, יהודה חי בן חנה, לרפואה שלימה והחלמה מהירה בתושח"י.

ישיבת חב ישיבת חב