צילום: Sraya Diamant/Flash90

ליברמן משתלח נגד החרדים וטוען: "נקים בלוק – ככה נחליף את השלטון"

יו"ר 'ישראל בתינו' הצהיר כי הוא מנסה להקים בלוק משותף עם מפלגות: ימינה, תקווה חדשה ויש עתיד לקראת הבחירות הקרובות. בדבריו העלה טענה ללא ראיות כלשהם לדבריו כי אם נתניהו יפסיד, "כל מה שקרה בקפיטול זה כאין וכאפס למה שיהיה פה"
 • הילדים של עם ישראל: שרה נחמן ושילה מתחננים אלינו לעזרה

  תוכן מקודם

 • אם אתה משמח את שלי

  תוכן מקודם

 • מהילדות המאושרת ועד הרגע הנורא מכל

  תוכן מקודם

 • צפו: הבקשה המצמררת של ילד CP

  תוכן מקודם

יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן הצהיר היום (ראשון) כי הוא מנסה להקים בלוק משותף עם מפלגות: ימינה, תקווה חדשה ויש עתיד לקראת הבחירות הקרובות. בריאיון שהעניק הבוקר ל-103FM, העלה איווט ליברמן חשש מתרחיש דומה להסתערות על הקפיטול בארצות הברית ואף גרוע מכך במקרה שראש הממשלה בנימין נתניהו יפסיד ויאבד את התפקיד.

"ברור שכל מה שקרה בקפיטול זה כאין וכאפס למה שיהיה פה", טען לבירמן ללא שהביא ראיות לדבריו, "נתניהו חושב שרוצים לגנוב על השלטון והוא רוצה לשמור עליו. אני מכיר אותו היטב, זה התסריט שהוא מתכונן. גם אם יפסיד את הבחירות, הוא לא מתכוון להודות בכך, אין לי ספק שהוא יקרא לתומכים לצאת החוצה".

בשביל למנוע זאת, העלה ליברמן את רעיון המו"מ המשותף. "אני משתדל שנבנה בלוק של אותן ארבעת מפלגות שחתמו הסכם עודפים, ימינה, תקווה חדשה, יש עתיד וישראל ביתנו, והוא ינהל את המו"מ. אני מקווה שעוד כמה מפלגות יצטרפו, חייבים להחליף את השלטון, זה לא רק כן או לא נתניהו".

בהמשך הריאיון, תקף ליברמן את היד הרפה כלפי התחלואה במגזר ומשתלח שוב נגד החרדים. "השאלה פה הרבה יותר מהותית – מי מנהל את המדינה? כשראש הממשלה מתרפס בפני עסקנים חרדים, הוא מחליט עבור הממשלה ומחליט עבור כולנו. חייבת להיות אכיפה אחידה. זו רוח המפקד, כל מה שהוא משדר הוא שצריך לרצות אותם, ומי מנהל את המדינה, הממשלה או הרבנים? אין קנס אחד שהמוסדות החרדים שילמו על כך שהם מצפצפים על ההנחיות".

"אצל נתניהו הכל משועבד להישרדות הפוליטית האישית שלו, הוא מנצל בצורה צינית את הקורונה, החיסונים, שב"כ וההפגנות. כולנו בני ערובה של ההישרדות הפוליטית שלו", הוסיף.

במפלגת ימינה הכחישו את המגעים. "פייק מוחלט. אנחנו עסוקים ביצירת 400 אלף מקומות עבודה למובטלים ובאיחוי הקרעים בעם, לא בבלוקים מדומיינים".

כתבות קשורות

10 תגובות

 1. כל מה שליברמן אומר פה זו הוצאת דיבה על נתניהו
  אני מציע לביבי לתבוע את ליברמן על הותאת דיבה ולשון הרע כולל הסתה נגדו

 2. בנט כבר ידוע כהפכפך ארץ ישראל ותורת ישראל ושו רי תורת ישראל מאד חשובים לו ולגב' שקד , אבל יש להם דברים הרבה הרבה יותר חשובים !!!
  זה אומר שציבורי גדול מיושבי ארץ ישראל דתיים ולאומיים ובוודאי חרדים חוששים מהתנהגותו ובתוצאות הבחירות הוא כנראה ייעלם.

 3. בנט כבר ידוע כהפכפך ארץ ישראל ותורת ישראל ושומרי תורת ישראל מאד חשובים לו כמו גם לגב' שקד , אבל יש להם דברים הרבה הרבה יותר חשובים !!!
  זה אומר שציבורי גדול מיושבי ארץ ישראל דתיים ולאומיים מצביעי הימין ובוודאי כל החרדים חוששים מהתנהגותו ובתוצאות הבחירות הוא כנראה ייעלם.

 4. מעניין מה יהיה אם ביבי ינצח ויהיה לו 61 עם החרדים….
  האם השמאלנים ושונאי ביבי ישבו בשקט או שמה שהיה בקפיטול יהיה רק הפרומו למה שהם יעשו….

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן