מארק ישראל סאלם, פלאש 90.

נתניהו: "הארכת הסגר תאושר מחר בוודאות, גם הגבולות היבשתיים ייסגרו הרמטית"

לקראת הדיון בהארכת הסגר שיתקיים מחר בממשלה, אומר היום (רביעי) ראש הממשלה בנימין נתניהו כי אין לו ספק שהדבר יאושר: "הסגר יוארך - בוודאות" • גם שר הבריאות הצטרף: "לצאת עכשיו מהסגר - זו הפקרות" •מעברי הגבול היבשתיים, למעט מעבר 'אלנבי', ייסגרו ממחר ועד יום ראשון

 • השכנים בחירם: מדובר בטרגדיה מתגלגלת שחייבים לעצור

  תוכן מקודם

 • משלמים כעת 250,000 ש"ח ויש לכם דירה חדשה

  תוכן מקודם

 • האסון בסנהדריה: "בצהריים עוד שיחק עם הילדים בגינה "

  תוכן מקודם

 • אבא אמר לי 'לילה טוב' ומאז לא ראיתי אותו יותר.

  תוכן מקודם

ראש הממשלה בנימין נתניהו אומר היום כי "הסגר הנוכחי יוארך בוודאות". את הדברים אמר נתניהו במסגרת ביקור שערך עם שר הבריאות יואל (יולי) אדלשטיין במתחם החיסונים בשדרות.

"אנו מגנים על עצמנו בפני המוטציה הבריטית משתוללת בעולם שכבר נכנסה לישראל" אמר ראה"מ. "אנחנו הצלחנו לבלום אותה, אנחנו צריכים להוריד אותה ולהבטיח שלא יכנסו מוטציות חדשות שאנחנו אפילו לא מכירים".

"אכנס מחר את הממשלה ואעביר את הצעת משרד הבריאות לממשלה להארכת הסגר" הוסיף נתניהו. "נחליט לפי רמת התחלואה כמה זמן. הדבר השני, נאריך את איטום הגבולות שלנו. אנחנו הראשונים בעולם לסגור את הגבולות ולא לאפשר לשום טיסות מסחריות להיכנס למדינת ישראל. אוסיף לכך עכשיו את ניתוק הגישות היבשתיות כולל כבישי הירדן. אני מצפה מכולם לשים את הפוליטיקה בצד ולהתגייס כאיש אחד, גם לצעדים הבריאותיים שאנחנו צריכים לעשות וגם לצעדים הכלכליים".

גם שר הבריאות נשא דברים ואמר: "ביקשתי מרה"מ לכנס את הממשלה כדי לדבר על הארכת הסגר. אנחנו לא יכולים להפקיר את הצוותים הרפואיים שלנו בבתי החולים עם כמעט 1,200 חולים קשים וכ-300 מונשמים וחולים במצב קריטי. לצאת במצב הזה מהסגר זאת הפקרות ממש. אנחנו צריכים להמשיך בצעדי הריסון כדי לאפשר את הירידה בתחלואה".

שר הבריאות חתם: "זו הזדמנות לומר למפיצי ה'פייק ניוז' שאין, לא היו, ובעזרת ה' גם לא יהיו מאות חולים קשים לאחר החיסון השני. אני קורא לאזרחי ישראל לבוא להתחסן. יש היענות מדהימה של האוכלוסייה. ראינו כאן גם היענות יפה של בני 17 ו-18 שמתחסנים".

בתוך כך, שר הפנים אריה דרעי הודיע כי מעברי הגבול היבשתיים יסגרו אף הם באופן הרמטי החל ממחר ועד יום ראשון. הוראה זו חלה על מעברי הגבול למצרים וירדן, כאשר מעבר 'אלנבי', לעומתם, יישאר פתוח לרווחת תושבי יהודה ושומרון.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell