החיפושים אחר המתנקש הסדרתי נמשכים, הפרס הכספי עלה הערב ל-40 אלף דולר. גובר החשד נגד גבר שנראה במצלמות האבטחה גם סמוך לחנותו של יצחק קאדר שנרצח בקיץ האחרון. כעת מופנים רוב המשאבים בחיפושים אחריו.

בפלטבוש נמשכת החקירה אחר אותו מתנקש לא ידוע שתרמילי אקדחו נמצאו בשלושה זירות רצח. בשעות האחרונות הפרס הכספי למביא מידע על המתנקש עלה ל-40 אלף דולר. בחקירה מעורבים גם חוקרי הבולשת הפדרלית FBI.

קרא עוד:

[postim]

ביום שישי האחרון, זמן קצר לפני כניסת השבת נמצא ווידיפור ראמטולה יהודי בן 78 כשהוא ירוי וללא רוח חיים בעת שהיה בחנותו בפלטבוש. חוקרי המשטרה שהגיעו למקום מצאו קשר בין זירת הרצח לזירות נוספות.

הבוקר פירסמנו כאן בJDN כי המשטרה מעוניינת לחקור ארבעה בני אדם, 3 נשים וגבר שנצפו במצלמות האבטחה בשעות שלפני הרצח כשהם נמצאים בקרבת החנות. במהלך היום דיברו חוקרי המשטרה עם 2 נשים ונשלל החשד כי יש להם קשר למעשה. כעת נשארה אישה נוספת שמפאת גילה שללו החוקרים כל קשר אפשרי לחקירה, ונשאר גבר אותו טרם הצליחו למצוא.

הערב, חבר מועצת העיר דב גרינפלד יחד עם הסנטור מרטין גולדן העלו את הפרס הכספי וכעת הוא עומד על 40,000$.

גרינפלד אמר הערב, כי "המשטרה והFBI לא ינוחו עד שיביאו את הרוצח הסדרתי לדין. לא נאפשר מצב כזה בו תושבי השכונות ובעלי החנויות נאלצים לחשוש על חייהם. אני בטוח שיש מישהו בחוץ שיש בידו מידע על מבצע הרציחות הללו, ואני מאוד מקווה שהפרס הכספי שאנו מציעים יניע אותו לעשות את הדבר הנכון ולשתף אותנו במידע החשוב הזה. אני מבקש מכל מי שיש לו כל קצה חוט ליצור קשר עם המשטרה באופן מיידי".

החשד העיקרי מופנה כעת לגבר שתמונתו פורסמה היום לאחר שנמצא וידאו נוסף שצולם בסמוך לחנותו של יצחק קאדר שנרצח בחנותו בקיץ האחרון, וגם שם הבחינו החוקרים באותו חשוד. כעת חוקרי המשטרה והFBI משקיעים את כל המאמצים כדי לאתרו. כמובן, מי שימסור מידע שיוביל למציאתו, יקבל את הפרס הכספי שהובטח.

תמונת החשוד