תיעוד דרמטי: חיזבאללה ירה טיל נ"מ לעבר כלי טיס ישראלי

מחבלים של חיזבאללה ירו טיל נגד מטוסים לעבר מטוס צבאי ישראלי שהיה באמצע פעילות ביטחונית בשמי לבנון • בחסדי שמיים לא היו נפגעים מהאירוע והמטוס המשיך את פעילותו הביטחונית כרגיל • מדובר בעליית מדרגה בתגובות של חיזבאללה לפעילות צה"ל בשמי לבנון

 • משלמים כעת 250,000 ש"ח ויש לכם דירה חדשה

  תוכן מקודם

 • מצממר: ישמח האב ביוצאי חלציו בגן עדן

  תוכן מקודם

 • "הרגע הכי קשה בחיים" יהודה קליין משתף בפטירה הטראומתית

  תוכן מקודם

 • מזעזע: הספיק להתפלל במניין ונפטר במוצאי החג

  תוכן מקודם

כלי תקשורת בלבנון מדווחים כי חיזבאללה הצליח להפיל כטב"ם, כלי טייס בלתי מאוייש של צה"ל, שחג בשמי לבנון. בצה"ל דיווחו כי נורה טיל נ"מ נגד כלי טייס מאויש, שהיה בפעילות מבצעית מכל לבנון – אך ב"ה כלי הטייס לא נפגע.

מדובר בעליית מדרגה בפעילות של ארגון הטרור חיזבאללה נגד פעילות צה"ל בשמי לבנון, ולראשונה מזה זמן רב שיורים טילים נגד מטוסים נגד כלי טייס ישראלים שפועלים באופן קבוע בשמי לבנון.

דובר צה"ל עדכן כי "לפני זמן קצר, זוהה ירי נ"מ משטח לבנון לעבר כלי טיס מאוייש מרחוק במהלך פעילות שגרתית מעל שטח לבנון. הכלי לא נפגע והמשיך במשימתו".

מוקדם יותר השבוע, הפילו אנשי חיזבאללה רחפן ישראלי באזור הכפר בלידא שבדרום לבנון. אנשי ארגון הטרור הצליחו להשתלט על הרחפן אחרי שהפילו אותו, והוא נמצא בידיהם. דובר צה"ל עדכן אז "אין חשש לדלף מידע".

חיזבאללה מפרסם סרטון: זה הרחפן הצה"לי שהפלנו

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell