צילום: יונתן זינדל / פלאש 90

תוכנה מיוחדת: כך הצליחה מודיעין עילית לחסן 100% מהאוכלוסייה בסיכון

ל'חדשות JDN' נודע כי אחוז המתחסנים הגבוה הגיע לאחר מאמצים מרובים שהשקיעה העירייה בין היתר בבניית מערכת שפילחה באופן מדויק את אוכלוסיית הסיכון בעיר ונתנה לעובדי העירייה תמונת מצב מדויקת כדי למקד את מאמצי הבאת התושבים לחיסון

 • הרשמו חינם לכנס שיעשה לכפ סדר בעולם ההשקעות

  תוכן מקודם

 • כשלבן שלך יהיה טוב, לך תהיה נחת: הרישום בישיבה שמשנה חיים בעיצומו!

  תוכן מקודם

 • הרבו רחמים: אם לששה ילדים במצק קריטי

  תוכן מקודם

 • האלמנה לקוית שמיעה ו4 הילדים נותרו ללא משען ומשענה

  תוכן מקודם

העיר החרדית מודיעין עילית רושמת נתונים מרשימים בכל הנוגע לחיסון אוכלוסיית העיר המבוגרת. מהנתונים עולה כי אחוז המתחסנים והמחלימים בגילאי 60+ בעיר עומד על 100% – נתון בו יכולים להתגאות יישובים מעטים בישראל.

ל'חדשות JDN' נודע כי אחוז המתחסנים הגבוה הגיע לאחר מאמצים מרובים שהשקיעה העירייה בין היתר בבניית מערכת שפילחה באופן מדויק את אוכלוסיית הסיכון בעיר ונתנה לעובדי העירייה תמונת מצב מדויקת כדי למקד את מאמצי הבאת התושבים לחיסון.

גורם בעירייה האחראי על המערכת לפילוח הנתונים מסביר כיצד המערכת עובדת: "העיריה מקבלת דוח מאומתים, מחלימים ומחוסנים מהמערכות של משרד הבריאות, קופות חולים ופיקוד העורף". לאחר קבלת הנתונים מנהלת העיריה מעקב אחרי נתוני קורונה באמצעות תוכנה מיוחדת שפיתחו אנשי המחשבים של העירייה – "תוכנת היטו". "עם הנתונים שמתקבלים ממשרד הבריאות, קופות חולים ופיקוד העורף אנו פונים לאלו שלא התחסנו על פי מאגר התושבים המעודכן של משרד הפנים".

העיר מודיעין עילית ידעה תקופות קשות בשנה האחרונה בכל הקשור להתפרצות המגפה כאשר שיעור הנדבקים הגבוה ביותר מבין הערים בישראל נרשם במודיעין עילית, עם קרוב ל-30% מהתושבים שכבר אובחנו כחיוביים לקורונה.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן