פלאש 90

הערבים תקפו את השכן היהודי, המשטרה החליטה לסגור את התיק • צפו בתיעוד

משטרת ירושלים החליטה לסגור את תיק החקירה כנגד שני ערבים שתקפו באלימות קשה יהודי תושב שכונת 'שמעון הצדיק' בירושלים • עורך דינו: "לא ייתכן שהתיק ייסגר. נערער על ההחלטה האבסורדית הזו" • המשטרה: "מדובר בתלונות הדדיות. נסיבות המקרה אינן מצדיקות העמדה לדין"

כתבות נוספות בנושא:

השיעור היומי: הרב דוד חבושה • צפו
אחרי לילה סוער: הלימודים בגולן בוטלו, בירושלים ובבנימין יחלו באיחור
פרשת NSO: המשטרה שתלה תוכנת מעקב בטלפון של פעיל חברתי
וַיְהִי בֹקֶר יוֹם חֲמִישִׁי • כותרות העיתונים - י"ח בשבט ה'תשפ"ב
 • רוצים לדעת עוד על מעלות תיקון שובבי"ם?

  תוכן מקודם

 • "אין לי שמלה לחופה" כלה יתומה מאב מתחננת לעזרה

  תוכן מקודם

 • רק 550 ש"ח לזוג ללילה + א. בוקר במלון כינורות

  תוכן מקודם

 • 48 יתומים מחכים רק לכם!

  תוכן מקודם

תקיפה חמורה של יהודי תושב שכונת שמעון הצדיק בירושלים על ידי שכניו הערבים, זכתה לכתף קרה מצידה של משטרת ירושלים שהחליטה באופן תמוה לסגור את התיק.

המותקף, יאיר קהתי, הגיש במשטרת ירושלים תלונה בעקבות שני ערבים שגרים בסמיכות לביתו שהטיחו בו ברזלים וחפצים שונים פעם אחר פעם, תקפו אותו באלימות קשה ואף המשיכו לרדוף אחריו.

קהתי טוען כי הוא סובל ממכת גנבות מצד השכנים. על פי סרטון האבטחה, קהתי מברר עם השכנים האם הם קשורים להעלמות החפצים. השניים, מצדם, לא משיבים לשאלתו, וממתינים שיסור חזרה לביתו. בשלב זה הם עטים עליו ומנסים לתקוף אותו פיזית, וקהתי, בתגובה, שולף תרסיס גז פלפל שברשותו.

קהתי התראיין ל'חדשות 12' שם תאר כי "הרגשנו חוסר אונים מוחלט. חשבתי שהם הולכים לרצוח אותי. ריססתי אותם בגז פלפל שזה היה הדבר היחיד שהיה לי להגן על עצמי וברחנו מהדלת האחורית של הבית. שם גם אחד התוקפים ניסה לזרוק עלי חפץ גדול שבנס לא פגע בי, לא רוצה לדמיין מה היה קורה אם היה מצליח לפגוע".

באדיבות ארגון 'חננו'.

תיאור התקיפה מופיע בדברים שכתב עו"ד חיים בלייכר מארגון 'חננו': "מרשי שאל את שכניו בעת שעמד בפתח ביתו, היכן השולחן שגנבו שבוע קודם לכן? אירוע שגם כן תועד במלאו. כתגובה לכך החל אחד החשודים לרוץ לעברו של מרשי על מנת לתוקפו. מרשי הצליח לסגור את דלת ביתו אך החשוד שבר בידיו את חלון הדלת על מנת לתקוף את מרשי. מרשי שחש סכנה מידית השתמש בתרסיס גז פלפל כדי להרחיק את החשוד ממנו".

"החשוד התרחק ובעל הדירה פתח את הדלת", אומר בלייכר. "חשוד אחר זרק לעברו מסגרת ברזל ענקית שסחב עמו והחל לתקוף את היהודי על פתח ביתו. היהודי נמלט לתוך ביתו ויחד עם אשתו ניסו להימלט מהדלת האחורית לעבר מאבטחים ששוהים בסמוך. בסוף האירוע וכפי שרואים במצלמת האבטחה, החשוד נטל שוב את מסגרת הברזל והשליך לעברם בעת שנמלטו מהמקום. בשלב זה הגיע למרבה המזל המאבטחים ששהו בסמוך והצילו את מרשי ואשתו מידי התוקפים. מדובר באירוע חמור אשר סיכן את חייו של מרשי ואשתו בביתם שלהם", טוען בלייכר.

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה כי "כל תלונה המעלה חשד לביצוע עבירה פלילית ואלימות בפרט נחקרת ונבדקת ביסודיות במטרה להגיע לחקר האמת. תמונת המציאות כפי שהתגלתה לחוקרים מורכבת בהרבה מסרטון או גרסה חלקית המציגה רק חלק מהסיטואציה".

"מדובר במקרה שבו היו תלונות הדדיות על אלימות האחד כלפי השני, וכל צד שוטח בפני החוקרים את גרסתו וטענותיו. לאחר חקירת המעורבים ובחינת כל הראיות והחומרים הנלווים, הוחלט כי נסיבות המקרה בכללותן אינן מצדיקות העמדה לדין של מי מהצדדים, ולצד זאת שמורה להם זכות ערר כחוק", לשון התגובה.

עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו אומר: "אני נדהם מתגובת המשטרה. מרשי מותקף בברזלים בפתח ביתו והכול מתועד. לא ייתכן שהתיק ייסגר בגלל טענה בעלמא של התוקפים על אלימות מהצד השני. בסגירת התיק חוטאת המשטרה לתפקידה ומותירה את מרשי ומשפחתו חשופים וללא הגנה הנדרשת מרשויות החוק והביטחון. אנו נערער על החלטה זו ונפעל בכלים העומדים לרשותנו על מנת לשנות את ההחלטה האבסורדית והמסוכנת הזאת".

הכתבות המעניינות ביותר

בַּמֶּה אֲבָרֶכְךָ • שולחן הטהור חמשה עשר בשבט בחצה"ק נדבורנה
צִלְּךָ נָאֶה • האדמו"ר מטשערנאוויץ ערך את שולחנו בעיר חריש
מרן גאב''ד ירושלים קיבל פירות מ'קופת מרן' בשליחות הנגידים
תיעוד: ט''ו בשבט אצל האדמו''ר מהרי''ד מלעלוב
‏‏שמחת הברית לנכד האדמו"ר ממודז'יץ • גלריה
המתיחות באירופה - ביידן מאיים על פוטין: "פלישה לאוקראינה תהיה אסון לרוסיה"
201 אלף מאומתים ב-3 ימים: ישראל בדרך לחסינות עדר לאחר הגל החמישי?
קהילת ‘קרעסטיר’ בשכונת ד’2, התכנסה לערב גיבוש לרגל ט”ו בשבט
בהפגנה מול ביתו של ראש עיריית ירושלים: שוטר דוחף באלימות את ח"כ מוסי רז
כ"ץ לפעילי ליכוד: "נתניהו בדרך החוצה, יותר מהר משאתם חושבים"
אחרי שהדיון נדחה: הממשלה צפויה לאשר הקמת ועדת חקירה לפרשת הצוללות
במבצע בזק: הרש"פ הקימה בתי קבע במאחז ערבי הסמוך לישוב כוכב השחר
פֵרוֹת הָאִילָן • ט"ו בשבט בחצר הקודש באסטאן ביתר
וּפִרְיוֹ מָתוֹק לְחִכִּי • חמשה עשר בשבט אצל האדמו"ר ממבקשי השם
המשבר בקואליציה נמשך: מרצ דורשת לעכב את חוק האזרחות - "הנוסח לא מקובל"
השיחה היומית: הרב שמעון שפיצר • לחקוק קרי"ש בלבו במיוחד בשעת הקושי
התרגשות בשכונת גוש שמונים ירושלים: לראשונה הוכנס ס"ת לביהכ"נ המרכזי 'זכרון זאב'
קוֹל מִצְהֲלוֹת חֲתָנִים • שמחת השבע ברכות המרכזית בחצה"ק אונגוואר
0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
1 תגובה
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

משטרה ששומרת בקפדנות על מחבלים טרוריסטים . מנדלבליט וחיות רואים ומבסוטים שיהודים מקבלים מכות וגוזלים אותם יום יום . מנדלבליט וחיות כשמה כן היא זורעים פחד אצל יהודים בתמיכתם במעשה נבחה של טרור וחורבן ליהודים .

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

Hide picture