צילום: יונתן זינדל פלאש 90

'תקווה חדשה' של גדעון סער הגישה את הרשימה לוועדת הבחירות

מפלגת 'תקווה חדשה' הגישה הערב (ד') את רשימתה הסופית לקראת הבחירות • "ברשימה משתקפות הפנים המגוונות של ישראל", אמר סער • זו הרשימה המלאה

 • טעים להכיר- שוקו תנובה מתחדש בעיצוב ובטעם! תנובה משדרגת את השוקו במיוחד בשבילכם, באריזה חדשה וטעם נהדר!

  תוכן מקודם

 • "הוא היה אבא אוהב וחם" היתומים ממאנים להנחם

  תוכן מקודם

 • "פעמיים בן" הסגולה הפלאית של ר' חיים פלאג'י זיע"א

  תוכן מקודם

 • 'דקות לפני השקיעה' כך נודע לליבי (25) שבעלה נהרג במירון

  תוכן מקודם

יום לפני סגירת הרשימות לקראת הבחירות ה-24 לכנסת, הגישה הערב מפלגת 'תקווה חדשה' בראשו של גדעון סער את רשימתה הסופית לוועדת הבחירות.

אחרי סער ממוקמת ד"ר יפעת שאשא ביטון פורשת 'כחול לבן' שעמדה בראשות וועדת הקורונה, ח"כ זאב אלקין שפרש מהליכוד, ח"כ יועז הנדל, ח"כ שרן השכל, בני בגין, מאיר יצחק הלוי, צבי האוזר, ומיכל שיר שנועלת את העשירייה הראשונה.

במקום ה-11 ממוקמת הילה שי וזאן, לאחריה דני דיין ומישל בוסקילה. במקום ה-13 ניצב עופר ברקוביץ, שהתמודד על ראשות עיריית ירושלים. את חמישה עשר המקומות הראשונים חותמים אבי גנון ומיכל דיאמנט.

יו"ר המפלגה גדען סער אמר לאחר הגשת הרשימות כי "אני גאה ונרגש הערב עם הגשת רשימת 'תקווה חדשה', רשימה לאומית מאוחדת שמשתקפות בה הפנים המגוונות של ישראל. זהו הפסיפס של החברה הישראלית, מגדרי, גיאוגרפי, גילאי, תרבותי וחברתי. כפי שחיברנו את רשימת "תקווה חדשה" על מועמדיה המצוינים כך נחבר את ישראל ונוביל אותה לעתיד של יציבות ואחדות."

ח"כ גדעון סער שפרש מהליכוד, קורא תיגר על ראש הממשלה בנימין נתניהו, ומתמודד על תפקיד ראש הממשלה. בתחילה, כאשר סער פרץ עם רשימתו 'תקווה חדשה', הוא זכה בסקרים לכ-20 מנדטים, אולם לאחרונה מפלגתו מדשדשת סביב ה-14 מנדטים, רחוק מהליכוד שעובר בבטחה את ה-30.

2 תגובות

יש כאן טעות,
שאשא ביטון לא פרשה מ"כחולבן", היא פרשה מהליכוד כמדומני שהייתה לפני כן במפלגה של כחלון.

שאשה ביטון פרשה מהליכוד ולא מכחו"ל

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן