סוער בעיריית ב"ב – חה"מ מהאופוזיציה לר"ע: "אומרים שיש פה שוחד" • צפו

Hadas Parush/ Flash90

זוכים במחיר למשתכן בבני ברק: "חברת 'ארזי הנגב' פגעו בהליך בחירת הדירה"

לטענת הזוכים בפרויקט, בשל מגבלות הקורונה הליך בחירת הדירות בפרויקט מתבצע דרך אתר שהוקם לצורך כך, כתחליף לכנס הסברה אותו נהוג לקיים בזמן שגרה, אלא שלטענתם, חברת ארזי הנגב לא סיפקה באתר את המידע הדרוש על מנת לקבל את ההחלטות הנכונות

 • סובלים מכפייתיות? זה שווה לכם הרבה כסף

  תוכן מקודם

 • מצממר: ישמח האב ביוצאי חלציו בגן עדן

  תוכן מקודם

 • מזעזע: הספיק להתפלל במניין ונפטר במוצאי החג

  תוכן מקודם

 • מרן רבי ברוך ויסבקר שליט"א פונה אליכם בפניה אישית ומרגשת

  תוכן מקודם

לזוכי תוכנית מחיר למשתכן בבני ברק יש הרבה סיבות לשמוח, בכל אופן, לא כל יום זוכים באפשרות לקנות בעיר דירה בחצי מהמחיר שלה. אלא שבימים האחרונים נאלצים הזוכים להיאבק על זכויותיהם להליך רכישה תקין ומקובל כמו בשאר הפרויקטים ברחבי הארץ.

לטענת הזוכים בפרויקט אותו מובילה חברת 'ארזי הנגב', בשל מגבלות הקורונה הליך בחירת הדירות בפרויקט מתבצע דרך אתר שהוקם לצורך כך, כתחליף לכנס הסברה אותו נהוג לקיים בזמן שגרה, אלא שלטענתם, חברת ארזי הנגב לא סיפקה באתר את המידע הדרוש על מנת לקבל את ההחלטות הנכונות לבחירת הדירה.

כאמור, בתקופת שגרה ההליך במחיר למשתכן לאחר הזכייה בהגרלה הוא זימון לכנס זוכים שבו מסבירים על הפרויקט ועל לוח הזמנים להתקדמות. כמו כן, בכנס זה ניתנת האפשרות לזוכים לשאול שאלות לגבי הדירות. בתקופה שלאחר הכנס נדרשים הזוכים לבחור את דירתם לפי התור שלהם בזכייה.

לדברי הזוכים, בעקבות הקורונה ובאישור משרד השיכון, ארזי הנגב לא עשו בבני ברק כנס זוכים אלא פתחו אתר ייעודי כדי לקבל את המידע. כאמור, באתר היו חסרים פרטים שתוקנו רק בימים האחרונים והזוכים נאלצים לקבל את ההחלטות ללא אפשרות לשקול את הפרטים כפי שקבע משרד השיכון.

"האתר שהעלו היה מלא בפגמים ובחוסר מידע", מספר רוכש עתידי בפרויקט ל'חדשות JDN'. לדבריו: "בכל פעם שפנינו לארזי הנגב אמרו שיטופלו. אך האם לא ראוי שיהיה גם לנו 14 יום מהזמן שהאתר מעודכן עם כל הפרטים ועם כל המידע כדי לקבל את ההחלטה החשובה?". לדבריו, כל הניסיונות לדחות את מועד בחירת הדירות עלו בתוהו.

עוד טוענים הזוכים כי רוכשים רבים בפרויקט הינם חרדים אשר אין להם גישה לאינטרנט ולא סופקה להם חלופה ראויה על מנת לבחור דירה. "מלא חרדים אין להם אינטרנט, מה הם אמורים לעשות?", תהה אחר הזוכים.

תגובת משרד השיכון: "מבדיקה שערכנו עולה כי כל הפניות שהתקבלו בחברת הבקרה בנושא טופלו והפונים קיבלו את כל המידע הנדרש. כפי שנהוג בכל הפרויקטים של תכנית מחיר למשתכן כל החומרים הרלוונטיים להליך בחירת הדירה הועלו לאתר".

"כמו כן, משרד הבינוי והשיכון באמצעות חברה הבקרה דאג כי כל הזוכים יקבלו הודעה על כנסי הזוכים וימי בחירת הדירות במספר דרכים כגון שיחה טלפונית, הודעת טקסט ושליחת דואר אלקטרוני לכתובת איתה נרשם הזוכה. בנוסף התקיימו כנסים בזום עם נוכחות גבוהה מאד של זוכים. נדגיש כי גם משרדי החברה פתוחים עבור הזוכים וניתן לקבוע עימם ולהגיע לקבל את כל המידע הדרוש".

מחברת ארזי הנגב לא התקבלה תגובה

4 תגובות

במשרד הבינוי יושבים פקידים, שגם לשקר לא מצליחים כמו שצריך.
בימים האחרונים היו שיחות זום בהתראה של שעה לפני המפגש (לינק נשלח בהתראה מיידית).
כמות המשתתפים הוגבלה ל 100, כך שרבים לא הצליחו להתחבר.
פגישות נקבעו לשעות מגוחכות (10:00 ו 12:00 כדוגמא) בהן אנשים עובדים או לומדים.
פגישה ראשונה התבטלה כיוון שאפילו פגישת זום לא הצליחו להרים.

אז את תגובת משרד השיכון, כמו חוסר המעורבות שלו בליקויים הרבים הייתי לוקח בערבון מאוד מאוד מוגבל.

וזה על קצה המזלג.

בושה

עדיין יש המון טעויות באתר והיום הוא היום הראשון של הבחירות. הקבלן רוצה לחייב מדד משעת חתימה אף שאין בנתיים היתרי בניה! אין מענה לזוכים. ממש בושה

שריקי רוקן את זכית הזוגות הצעירים במחיר למשתכן מתוכן.

תכנון גרוע של הדירות הופך את הפרויקט לסלאמס אחד גדול ועלוב.

והכל בשביל להעשיר את קופת הקבלן.

בושה.

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell