לאחר ששוחח עם ביידן: נתניהו יכנס ישיבה שתעסוק בשינוי עמדת ארה"ב כלפי איראן

Miriam Alster/FLASH90

לאחר ששוחח עם ביידן: נתניהו יכנס ישיבה שתעסוק בשינוי עמדת ארה"ב כלפי איראן

ראש הממשלה צפוי לכנס ישיבה מיוחדת שתעסוק בשינוי עמדת ארה"ב כלפי ההסכם עם איראן • בדיון ישתתפו גם שרי הביטחון והחוץ ובכירי מערכת הביטחון ומשרד החוץ. ביידן: "שוחחתי עם נתניהו והבהרתי את המחויבות האיתנה של ארה"ב לביטחונה של בעלת בריתנו ישראל"

 • מצממר: ישמח האב ביוצאי חלציו בגן עדן

  תוכן מקודם

 • השכנים בחירם: מדובר בטרגדיה מתגלגלת שחייבים לעצור

  תוכן מקודם

 • קברוך דיין האמת: הרב חיים טודרוס גולדבלט זצ"ל

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

ראש הממשלה בנימין נתניהו צפוי לכנס הערב (חמישי) ישיבה מיוחדת שתעסוק בשינוי עמדת ארה"ב כלפי ההסכם עם איראן. בדיון ישתתפו גם שר הביטחון בני גנץ ושר החוץ גבי אשכנזי ובכירי מערכת הביטחון ומשרד החוץ.

הישיבה תתקיים לאחר שיחתו הראשונה אמש עם נשיא ארה"ב ג'ו ביידן במטרה לגבש את המדיניות הישראלית לקראת חזרת ארה"ב למו"מ מול איראן. בדיון צפויים להשתתף גם ראש המל"ל מאיר בן שבת וכן השגריר בארה"ב ובאו"ם גלעד ארדן.

בתוך כך, בציוץ שפרסם במהלך הלילה בטוויטר, כתב הנשיא ביידן: "שוחחתי עם נתניהו והבהרתי את המחויבות האיתנה של ארה"ב לביטחונה של בעלת בריתנו ישראל. הצוותים שלנו נמצאים בקשר מתמיד כדי לחזק את שיתוף הפעולה האסטרטגי של ארה"ב וישראל בכל נושאי הביטחון האזוריים, כולל בעניין איראן".

כפי שפורסם אמש חייג לראשונה ג'ו ביידן אל ראש הממשלה בנימין נתניהו. השיחה מביידן באה ארבעה שבועות בדיוק לאחר השבעתו לנשיא. השיחה נמשכה כשעה ומלשכת נתניהו נמסר כי "הייתה ידידותית וחמה ביותר". גם בבית הלבן הגדירו את הטלפון עם נתניהו כ"שיחה טובה".

לפי הודעת דוברות לשכת ראש הממשלה, "השיחה הייתה ידידותית וחמה ביותר ונמשכה כשעה". עוד מסרו בהודעה כי "שני המנהיגים ציינו את הקשר האישי רב השנים ביניהם ואמרו שיפעלו יחד להמשך חיזוק הברית האיתנה בין ישראל לארה"ב". עוד נכתב כי "הנשיא ביידן וראש הממשלה נתניהו דנו בהמשך קידום הסכמי השלום, באיום האיראני ובאתגרי האזור וסיכמו על המשך הידברות ביניהם".

2 תגובות

נתנייהו הדיקטטור מאלץ החיסונים . גורם לעניות פילוג ומלחמת אחים עבור פיצה . תנו קולכם למפלגות החרדיות או פתק לבן . או אל תצביעו בכלל . בחינת שב עדיף . תפילו את הליכוד ואדלשטיין שנסחף כאילו מבין . הם מקדמים את עצמם ואת המליארדים של גייטס המתועב .

למה אתם מכניסים תגובות כהנ"ל שהם הזויות לחלוטין, אף א' לא מאלץ כלום ותפסיקו להשפיע לשב עדיף, כי אין דבר כזה בחילול השם

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell