צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

הבלוק חוזר: נתניהו החתים את ראשי המפלגות החרדיות על מסמך נאמנות

ראש הממשלה בנימין נתניהו החתים הערב (שלישי) את ראשי המפלגות החרדיות על מסמך נאמנות שימנע מהן לנהל משא ומתן עם ראשי מפלגות אחרות, כדוגמת גדעון סער או נפתלי בנט • גם יו"ר בצלאל סמוטריץ' עשוי לחתום בהמשך על המסמך, כך דווח ב'N12'

 • "הוא היה אבא אוהב וחם" היתומים ממאנים להנחם

  תוכן מקודם

 • החברותא של גרינבוים מספיד:"היה קופץ משמחה בעת הלימוד"

  תוכן מקודם

 • התקווה שהתבררה כטעות :"אמרתי לילדות: אבא בסדר, הוא ניצל "

  תוכן מקודם

 • 40 שנה ראשי הישיבות מתכנסים לכבודה של תורה

  תוכן מקודם

בעוד חודש ייערכו הבחירות לכנסת, וראש הממשלה בנימין נתניהו עושה היום את הניסיון הראשון להקמת ממשלה: אחה"צ פורסם ב'N12' כי נתניהו החתים את ראשי המפלגות החרדיות' על מסמך נאמנות, זאת על מנת ליצור בלוק של גוש הימין, בדומה לבחירות האחרונות בשנה שעברה.המסמך האמור, עליו עשוי לחתום גם יו"ר 'הציונות הדתית' בצלאל סמוטריץ', אמור למנוע מראשי המפלגות החרדיות ומסמוטריץ' לנהל משא ומתן עם מועמד אחר שמתמודד לראשות הממשלה, גדעון סער או נפתלי בנט. כאמור, ראשי המפלגות החרדיות, יעקב ליצמן, משה גפני ויו"ר ש"ס, כבר חתמו על המסמך. בכך נתניהו מחשק את המפלגות, ויוצר למעשה בלוק לטובת הקמת ממשלה בראשותו.
מסמך זה הוא שיחזור למעמד החתימה לאחר הבחירות לפני כשנה ביוזמתו של יו"ר ש"ס אריה דרעי, ובו השתתפו המפלגות החרדיות והימניות, אז עם נפתלי בנט ואיילת שקד. ההצהרה קראה לראשי המפלגות בבלוק להתחייב שלא יתמכו בהפלת נתניהו, שלא יצטרפו לממשלת מיעוט בראשות גנץ, ושלא יתמכו בחוק הפרסונלי שיאסור על נתניהו להרכיב ממשלה.

1 תגובות

נתניהו היה וישאר ראש הממשלה

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן