Yonatan Sindel/FLASH90

לאחר פגישת נתניהו-סמוטריץ' – בנט בכניסה לבלפור: "מגיע עם רצון טוב"

לאחר כשעתיים הסתיימה פגישת רה"מ ויו"ר הציונות הדתית. לאחר הפגישה אמר סמוטריץ' כי סיכם עם רה"מ ש"יש לעשות כל מאמץ לשכנע את בנט לא ללכת לממשלת שמאל". יו"ר ימינה בבלפור: "מתחייב לעשות הכול כדי לחלץ את ישראל מהכאוס"

 • "בגיל 8 נתלשתי מהבית" מוישי חוזר ליום הבריחה

  תוכן מקודם

 • אתה מחונן ובעל יכולות גבוהות? יש לנו משהו לספר לך

  תוכן מקודם

 • מרן רבי ברוך ויסבקר שליט"א פונה אליכם בפניה אישית ומרגשת

  תוכן מקודם

 • "עזרו לנו לצאת מפה" שמונה יתומים זועקים לעזרה

  תוכן מקודם

לאחר כשעתיים הסתיימה הערב (חמישי) פגישת רה"מ בנימין נתניהו ויו"ר הציונות הדתית ח"כ בצלאל סמוטריץ'. בהמשך עדכנו בליכוד כי פגישת נתניהו עם יו״ר ימינה נפתלי בנט הסתיימה וכי "הפגישה התנהלה ברוח טובה ובאווירה חיובית. סוכם כי ייפגשו שוב".

בהודעה שפרסם סמוטריץ' לאחר הפגישה כתב כי הוא ורה"מ סיכמו ש"יש לעשות כל מאמץ לשכנע את בנט לא לפרק את המחנה הלאומי ולא ללכת לממשלת שמאל, ובכך להביא עוד שותפים לממשלת ימין". בהמשך הערב תקפו בליכוד את סמוטריץ' על הודעתו שגרמה למבוכה בפגישה בין נתניהו לבנט והודיעו: "ההודעה מטעם בצלאל סמוטריץ אינה תואמת את המציאות". בליכוד הוסיפו כי "זה הזמן לעבודה משותפת ולא לפרסומים שאינם תורמים למאמץ המשותף שאנחנו עושים".

בתוך כך, יו"ר ימינה נפתלי בנט הגיע לפגישה הערב עם נתניהו ואמר לפני כניסתו: "מאז הבחירות פונים אליי אינספור ישראלים בבקשות, ממש תחינה, להוציא את מדינת ישראל מהכאוס המתמשך". ננט הוסיף: "אני מגיע לכאן עם הרבה רצון טוב ומתחייב לעשות הכול, כל מה שאני יכול – כדי לחלץ את ישראל מהכאוס ולהקים ממשלה טובה ויציבה למדינת ישראל. זה הזמן לאחריות לאומית".

בנט הגיע לראשונה למעון ראש הממשלה. פגישתם הקודמת של נתניהו ובנט נערכה בשבוע שעבר במשרד ראש הממשלה ונמשכה כשלוש שעות, זאת לפני שהנשיא ריבלין בחר להטיל את המנדט על נתניהו. הערב תיערך פגישה נוספת בין השניים.

הערב דווח ב'כאן חדשות' כי בנט יעביר לראש הממשלה מסר לפיו הוא מוכן להצטרף לממשלת ימין צרה, אם נתניהו אכן יצליח להביא את רשימת "הציונות הדתית" של בצלאל סמוטריץ' לתוך ממשלה שכזו. אולם האפשרות הזו אינה נמצאת כרגע על השולחן משום שפגישת נתניהו עם סמוטריץ' הערב לא הביאה להתקדמות ביניהם, וסמוטריץ' עדיין לא מוכן להיות חלק מממשלה שתיתמך על ידי רע"מ.

הפגישה בין נתניהו לסמוטריץ' החלה בשעה 18:00 והסתיימה צמוד מאוד לתחילת פגישתם של נתניהו ובנט ב-20:30. יו"ר הציונות הדתית נחשב לאגוז קשה לפיצוח משום שהוא מתמיד בסירובו להקים ממשלת ימין שתהיה תלויה בקולות מפלגת רע"ם. גם חבר מפלגתו איתמר בן גביר התנער מהקמת ממשלה בתמיכת הרשימה הערבית המאוחדת וכינה את העומד בראשה, ח"כ מנסור עבאס, "מחבל".

טרם הפגישה עם נתניהו, סמוטריץ שב וחידד את עמדותיו ואמר: "אני אמרתי לאורך כל מערכת הבחירות שלא אשב עם עבאס בחיים, אמרתי את זה הכי ברור בעולם. אמרתי כל הזמן שאני לא מחויב לבן אדם, אלא מחויב לדרך, שאני לא מחויב לביבי ולכן סירבתי לחתום על מכתב הנאמנות. אני נאמן לערכים שלי ולדרך שלי, לממשלת ימין בראשות נתניהו – אמרתי את זה שוב ושוב. אמרתי לכל אורך הדרך שלא אשב בתמיכה של עבאס, לא מבפנים ולא מבחוץ".

סמוטריץ' הדגיש,"לרגע לא אמרתי שאני עובד אצל נתניהו". לדבריו, "צריך שתהיה ממשלת ימין באמת – וממשלה עם ערבים זו לא ממשלת ימין. כל דבר שתרצה לא תוכל לעשות אם עבאס לא יסכים. נהיה כולנו בני ערובה של מפלגה שהיא תומכת טרור ומזדהה עם הגרועים שבאויבינו, זה שיגעון שאני בכלל לא מסוגל להבין. אמרתי דברים ברורים בבחירות ואני מקיים את מה שהתחייבתי לו".

4 תגובות

סמוטריץ ילד מגודל

לכל אלו שהצביעו לסמוטריץ כי היו יותר חכמים מגדולי ישראל,

בבקשה = קיבלתם את : ליברמן + לפיד + מרץ + העבודה עם הרפורמים + מנסור עבאס !!!!

משמעות הדבר : חוק גיוס חובה. גיור רפורמי. תחבורה ציבורית בשבת. סגירת עולם הישיבות.

כן – על הקול שלכם !!!!!!!!!!

סמוטריץ היחיד שלא מעקם את האידואלוגיה שלו. איש ישר כמו סרגל. כדאי להעריך.. להקים ממשלה עם תומכי מחבלים זה דבר שלא בא בחשבון. נראה לך הגיוני שמנסור עבאס יחליט על תקיפה בעזה?

החכמה היא להיות צודק ולא חכם!
אין חולק שסמוטריץ' צודק, אך גם אין חולק שחכם הוא ממש לא.

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell