ברקע התקיפה בנתנז – רה"מ: "המאבק באיראן הוא משימה ענקית" • צפו

ראש הממשלה לא התייחס לתקיפה המיוחסת לישראל שבוצעה הבוקר במתקן הגרעיני בנתנז אך אמר בפני פורום מטכ"ל: "המאבק באיראן וגרורותיה ובהתחמשות האיראנית היא משימה ענקית. המצב שקיים היום, לא אומר שזה המצב שיהיה קיים מחר". גנץ: "צפויים אתגרים משתנים בתקופה הקרובה"

 • תלמד דף גמרא" תגובתה העוצמתית של אלמנת ישראל אנקווה ז"ל

  תוכן מקודם

 • מזעזע: גננת הבחינה בהשפלה חברתית מתמשכת

  תוכן מקודם

 • טעים להכיר- שוקו תנובה מתחדש בעיצוב ובטעם! תנובה משדרגת את השוקו במיוחד בשבילכם, באריזה חדשה וטעם נהדר!

  תוכן מקודם

 • "הוא היה אבא אוהב וחם" היתומים ממאנים להנחם

  תוכן מקודם

ראש הממשלה בנימין נתניהו קיים היום (ראשון) אירועי הרמת כוסית בגופי הביטחון, מוסד, שב"כ וצה"ל לרגל יום העצמאות ורמז לתקיפה המיוחסת לישראל שבוצעה הבוקר במתקן הגרעיני בנתנז. ראש הממשלה נתניהו אמר בפורום מטכ"ל: "המאבק באיראן וגרורותיה ובהתחמשות האיראנית היא משימה ענקית. המצב שקיים היום, לא אומר שזה המצב שיהיה קיים מחר".

"קשה מאוד להסביר את מה שחוללנו פה בישראל, במעבר הזה מחוסר אונים מוחלט שלא היה כדוגמתו בתולדות העמים, לכוח עולמי שהצלחנו לייצר כאן. בוודאי כוח אזורי, אך במובנים מסוימים גם עולמי. אני מאחל לכולנו שתמשיכו בדרך הזאת, ושתמשיכו לשמור על חרב דוד בידיכם".

שר הביטחון בני גנץ הוסיף באירוע: "אני גאה להיות כאן בפורום איכותי וממלכתי שמוביל הישגים משמעותיים עבור המדינה. מערכת הביטחון לקחה על עצמה משימות חדשות מורכבות השנה וסיפקה תוצאות – בביטחון, במאבק בקורונה, ובבניין הכוח".

שר הביטחון הוסיף: "אנחנו צפויים לאתגרים משתנים בתקופה הקרובה, גם בזירה הפלסטינית, גם בנושא המאבק בקורונה שאנחנו לא יודעים לצפות לאן יתפתח, וגם מול איראן שממשיכה להתעצם ולהוות איום אסטרטגי על העולם ועל ישראל. צה"ל ימשיך לבנות את הכוח בהתאם לאתגרים החדשים והמשתנים, ולהיות מוכן לכל תרחיש. יש לנו על מי לסמוך וזה עליכם- אני מבקש להודות לרמטכ"ל, לכל אחת ואחד מכם, ודרככם עד אחרון החיילים בשטח, על עוד תקופה שבה עמדתם על המשמר, וביצעתם את כל המשימות".

הרמטכ"ל, רב-אלוף אביב כוכבי נאם אף הוא באירוע ואמר כי ״צה"ל הוא ארגון שמאחד את כל חלקי העם – בתוך הטנק או הספינה נוצר היתוך, ומפקד שפיקד על חיילים מדימונה ועד צפון תל אביב, כשהוא יוצא מהצבא הוא אדם אחר. זה סטרטאפ אדיר של ממלכתיות וסולידריות, אין אותו לאף מדינה. אנחנו מטפחים את העניין הזה ככל שרק אפשר – מעל לכל טובת המדינה ושיקולי הבטחון, ההגנה לנגד עיני האנשים שנמצאים פה והאנשים שמתחתיהם".

לחברי פורום המטכ"ל אמר: "יש פה פורום משובח, מהטובים ביותר במדינת ישראל ואני סומך עליהם באופן מוחלט. אנשים חושבים ותכליתיים עם סולם ערכים שמייצגים היטב את הרוב המכריע של הקצינים והחיילים בצה"ל. כולנו מרגישים זכות גדולה להיות במקצוע הזה, במיוחד בימים אלו״.

2 תגובות

אפילו אחד לא ברך הגפן????נו נו

חחחחיייייייי
גם אני חשבתי על זההה…..
אבל למה יוסי כהן לא בסירטון?

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture