ההתראה בשדרות ובעוטף עזה: זוהה שיגור אחד משטח רצועת עזה לשטח ישראל

רקטה שוגרה מעזה לשדרות ושער הנגב ונפלה בשטח פתוח – אין מפגעים

אזעקת צבע אדום נשמעה הערב בעיר שדרות וקיבוצים ניר עם ואיבים שבמועצה האזורית שער הנגב. בהמשך עדכנו בצה"ל כי זוהה שיגור אחד משטח רצועת עזה לשטח ישראל. הרקטה נפלה בשטח פתוח ובחסדי שמים לא היו נפגעים בגוף וכן לא דווח על נזק

 • טעים להכיר- שוקו תנובה מתחדש בעיצוב ובטעם! תנובה משדרגת את השוקו במיוחד בשבילכם, באריזה חדשה וטעם נהדר!

  תוכן מקודם

 • "אני הייתי שם" העולם יתחלק ל-2 אלו שהיו איתי יחד בזוועה ואלה שלא

  תוכן מקודם

 • התקווה שהתבררה כטעות :"אמרתי לילדות: אבא בסדר, הוא ניצל "

  תוכן מקודם

 • מזעזע: גננת הבחינה בהשפלה חברתית מתמשכת

  תוכן מקודם

אזעקת צבע אדום נשמעה הערב (חמישי) בשעה 21:01 בעיר שדרות וקיבוצים ניר עם ואיבים שבמועצה האזורית שער הנגב. מדובר צה"ל מסרו כי "הופעלה התרעה בעיר שדרות ובמרחב עוטף עזה". בצה"ל הוסיפו כי הפרטים בבדיקה.

בהמשך עדכנו בצה"ל כי זוהה שיגור אחד משטח רצועת עזה לשטח ישראל. מעיריית שדרות נמסר: "לפני זמן קצר אזעקת "צבע אדום" נשמעה בשדרות. רקטה אחת שוגרה מהרצועה ונפלה בשטח פתוח מחוץ לעיר. אין דיווח על נפגעים בגוף או על נזק".

כזכור, הפעם האחרונה ששוגרה רקטה לעבר יישובי הדרום הייתה ביום הבחירות לפני שלושה שבועות, בזמן שראש הממשלה בנימין נתניהו היה בכנס בחירות בבאר שבע. הרקטה, המיועדת לטווח בינוני, זוהתה במערכות של צה"ל, אך לא הופעלה אזעקה כיוון שכוונה לשטח פתוח. מספר שעות לאחר מכן חיל האוויר תקף בעזה בתגובה.

חודשיים קודם לכן שוגרה מעזה רקטה לשער הנגב והתפוצצה גם היא בשטח פתוח ובחסדי השם לא היו אז נפגעים ולא נגרם נזק. בדומה לפעמים קודמות, בעקבות הירי תקפו טנקים של צה"ל עמדות חמאס בעזה.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן