צילום: Noam Revkin Fenton/Flash90

הח"כ היהודי מהמפלגה הערבית מגנה את האלימות ברכבת הקלה: "מעוררת חלחלה"

"אלימות מעוררת חלחלה על רקע גזעני", כך כינה ח"כ עופר כסיף את המקרה המזעזע בו תיעד את עצמו צערי ערבי סוטר בחוזקה על פניו של בחור ישיבה חרדי • כסיף, ח"כ מטעם סיעת חד"ש ברשימה המשותפת, קרא למדינה לפעול
 • "הן בכו מכאבי בטן, אני בכיתי כי לא היתה להן אמא"

  תוכן מקודם

 • מזעזע: מה מבקש ילד שסובל בלי הפסקה

  תוכן מקודם

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

 • 'הגיע זמן הפירעון' משפחת כהן מבקשת עזרה

  תוכן מקודם

לצד שלל הגינויים של השרים וחברי הכנסת החרדים לסרטון המזעזע בו נראה צעיר ערבי סוטר בחוזקה לבחור ישיבה חרדי שנסע ברכבת הקלה בירושלים, הפתיע ח"כ עופר כסיף בהודעת גינוי מצידו.

אנטישמיות ברכבת הקלה: ערבי תיעד את עצמו מכה בחור ישיבה • צפו

הערבי שסטר לבחור ישיבה ברכבת הקלה נעצר ויובא להארכת מעצר

חברי הכנסת היהודי מטעם סיעת חד"ש ברשימה המשותפת, כינה את המעשה הנפשע של אותו ערבי שנעצר היום על ידי המשטרה: "אלימות מעוררת חלחלה על רקע גזעני".

"אני מבקש לשלוח חיזוקים לבחור שהותקף, ודורש כי המדינה הזאת תילחם סוף סוף נגד כל סוגי הגזענות ותבטיח לכולם מרחב בטוח ונקי מאלימות", הוסיף עופר כסיף.

כאמור, שעות ספורות אחרי פרסום הסרטון המקומם בו נראה צעיר ערבי סוטר לבחור ישיבה חרדי במהלך נסיעה ברכבת הקלה בירושלים, מעדכנת הבוקר (שישי) המשטרה כי נעצר חשוד במעשה.

מדובר בצעיר ערבי בן 21 המתגורר בשכונת בית חנינא שבצפון ירושלים, אשר לפי הודעת המשטרה היה מעורב בביצוע המעשה. הוא נלקח לחקירה והמשטרה מתכננת לבקש עוד היום את הארכת מעצרו מבית המשפט.

הסרטון המזעזע פורסם אמש בחשבון 'טיקטוק' של צעיר ערבי, בו הוא נראה ניגש אל צמד בחורי ישיבה שישבו ברוגע ברכבת הקלה ושוחחו, ומפתיע אותם תוך שהוא סוטר בחוזקה לאחד מהם.

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture