טרנד אנטישמי בירושלים: תיעוד נוסף של תקיפת חרדים ללא סיבה • צפו

אחרי פרסום הסרטון המקומם בו נראה צעיר ערבי סוטר לבחור ישיבה חרדי והמעצר של חשוד במעשה, בית המשפט האריך מעצרו של החשוד בארבעה ימים. בתוך כך, בשעות האחרונות מופץ תיעוד נוסף של ערבים תוקפים צעירים חרדים ללא כל סיבה

 • הגר"י זילברשטיין שליט"א וראשי מפעל הש"ס בבית מרן שר התורה לקראת מגבית חג מתן תורה!

  תוכן מקודם

 • החברותא של גרינבוים מספיד:"היה קופץ משמחה בעת הלימוד"

  תוכן מקודם

 • איך אספר לילדים שאבא נפטר? סערי קרויס בשחזור קשה

  תוכן מקודם

 • "אני אתפלל למעלה על כולם" ההבטחה המצמררת של ישראל ז"ל

  תוכן מקודם

מעצרו של החשוד במעורבות באירוע תקיפה שצולם והועלה לרשת החברתית הוארך בארבעה ימים. הבוקר (שישי) עדכנה המשטרה כי אחרי פרסום הסרטון המקומם בו נראה צעיר ערבי סוטר לבחור ישיבה חרדי במהלך נסיעה ברכבת הקלה בירושלים, נעצר החשוד במעשה.

בתוך כך, בשעות האחרונות מופצים תיעודים נוספים של ערבים תוקפים צעירים חרדים ללא כל סיבה, מה שנראה כטרנד בקרב תושבי מזרח ירושלים המתעדים את עצמם תוקפים חרדים ומעלים את הסרטון לרשתות החברתיות.

בסרטון נוסף שתועד בעבר אך מופץ כעת מחדש ברשתות החברתיות נראים קבוצה של צעירים ערבים הולכים ברחוב כאשר מולם צועדים שני בחורי ישיבה. אחד מהצעירים הערבים מעיף את הכובע מעל ראשו של הבחור ישיבה כשזה חלף על פניו ללא כל סיבה נראית לעין.

לאחר הארכת מעצרו של הצעיר שתיעד את עצמו סוטר לחרדי ברכבת הקלה מסרו מהמשטרה כי "לבקשת חוקרי המשטרה הוארך לפני זמן קצר מעצרו של החשוד במעורבות באירוע תקיפה שצולם והועלה לרשת החברתית בארבעה ימים, עד יום שני הקרוב". חקירת המשטרה נמשכת.

מדובר בצעיר ערבי בן 21 המתגורר בשכונת בית חנינא שבצפון ירושלים, אשר לפי הודעת המשטרה היה מעורב בביצוע המעשה. הוא נלקח לחקירה והמשטרה מתכננת לבקש עוד היום את הארכת מעצרו מבית המשפט.

מדוברות המשטרה נמסר: "פעילות חקירה בעקבות סרטון שהופץ אתמול ברשת, הביאה למעצרו לפני זמן קצר של חשוד במעורבות באירוע (21, בית חנינא) והוא הועבר לחקירה. החשוד יובא במהלך הבוקר לבית המשפט שם צפויה המשטרה לבקש את הארכת מעצרו. חקירת המשטרה נמשכת".

מדובר בסרטון מזעזע שפורסם אמש בחשבון 'טיקטוק' של צעיר ערבי, בו הוא נראה ניגש אל צמד בחורי ישיבה שישבו ברוגע ברכבת הקלה ושוחחו, ומפתיע אותם תוך שהוא סוטר בחוזקה לאחד מהם.

בלי להתבייש, אחרי ההתנכלות האנטישמית ברכבת הקלה העמוסה בני אדם, אף פרסם את הסרטון ברשת בלי להסתיר את זהותו. שרים וח"כים רבים הוציאו הודעות גינוי וקראו למשטרה לפתוח בחקירה מיידית. ואכן, כעבור שעות ספורות, נעצר חשוד במעשה.

2 תגובות

למה אי אפשר ליראות את זה

דם יהודים הותר

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture